Hamilelik ihtimalim sizce var mı ? Çok korkuyorum. :(

böyle yazılar okuyunca 5 yaşındaki kızım aklıma geliyo :KK43:( beni çok korkutyr böyle yazılar ...
korkma kesinlikle hamile değilsin ama çok cesursun cnm...
erkek arkadaş olur ama bu kadar karı koca gibi olması doğru değil..
şuan bunları okurken bana kızıyorsun biliyrm ama bigün anne olunca yada ileriki yaşlarnda beni hatırlayacaksn..
okulunu oku bunları yaşayacğn ortam üniversite ortamı değil.

böyle yazılar okuyunca 5 yaşındaki kızım aklıma geliyo :KK43:( beni çok korkutyr böyle yazılar ...
şuan bunları okurken bana kızıyorsun biliyrm ama bigün anne olunca yada ileriki yaşlarnda beni hatırlayacaksn..
Kesinlikle katılıyorum size. Henüz çocuğum yok ama bu okuduklarımı görünce bir evladım olursa ne yaparım, nasıl yetiştiririm soruları beynimi kurcalıyor.

Hamile değilsin. Kahverengi akıntı bazen adetten önce gelebilir, normaldir. Mevsim geçişlerinde daha çok olur. Genelde de ağrılı olur sökülene kadar.
Fakat naçizene tavsiyem cinsellik konusunda biraz bilgi edinmen. Ama internettenki önüne gelen her isteden değil. Cinselliği yaşayan tahminimce en az 18 yaşında bir kızın göbeğe değen spermle hamile kalınmayacağını bilmesi lazım. Sadece cinsellik de değil, kadın sağlığı açısından da bu konularda bilgili olmak şart. Biraz oku lütfen.

değilsin değilsin merak etme koskoca üniversite okuyan kızsın ilişki yaşadıktan sonra ki 3 ay zaten düzenli adet olmuşsun

o akıntıda adetten önce de bazen olur bir şey olmaz kendini sıkma.

böyle şeyler yaşamak istiyorsan da korunmayı dene derim yoksa da

sen bizden bu yönde bir akıl istememişsin ama ben de üniversite okuyorum bi arkadaşın olarak tavsiyem böyle şeyleri yaşamaman yönünde zaten evlendiğimizde ister istemez böyle şeyler yaşayacağız kendini riske atma;ama yine de karar senin

endişelenme hamile değilsin

21 yasındayım . Ben size hak veriyorum inanın ki o anlık birşey oldu ve bnm zevk aldığım birşey bile söz konusu değildi. Erkek arkadaşımdn çekndm terslemeye falan . Tuhaf bir durumdu bunun izahını yapamayacağım.Şuan sadece sorduğum sorunun cevabını istiyorum. Tabiki öle hamile kalınmayacağını biliyorum demek istediğim o aşağıya doğru hafifçe aktı ve bunun tehlikesi ihtimali var mıdır. Ben zaten tövbe ettim sizlere inanın ki kızmıyorum çok haklısınız da. Yorumlarınız için teşekkür ederim

Sperm değil başka bir şey sanki. :26:
Öyle bir anlatmışsın ki.
Adet olmuşsun zaten.
Çok kafana takılıyorsa kan testi yaptır.
Doktora git.
Korkarak olmaz. :KK20:

21 yasındayım . Ben size hak veriyorum inanın ki o anlık birşey oldu ve bnm zevk aldığım birşey bile söz konusu değildi. Erkek arkadaşımdn çekndm terslemeye falan . Tuhaf bir durumdu bunun izahını yapamayacağım.Şuan sadece sorduğum sorunun cevabını istiyorum. Tabiki öle hamile kalınmayacağını biliyorum demek istediğim o aşağıya doğru hafifçe aktı ve bunun tehlikesi ihtimali var mıdır. Ben zaten tövbe ettim sizlere inanın ki kızmıyorum çok haklısınız da. Yorumlarınız için teşekkür ederim

yok canım bi tehlikesi yok.kendinden taviz verme ama sen de yaşamak istiyorsan burda kimse seni kınamaz kınayamaz sen kendine dikkat ett ne zaman gerçekten yaşamak istiyorsan hazır hissediyorsan o zaman yaşarsın,birilerinden korktuğun için yapma istediğin sevdiğin zaman yaşa.bizim ki sadece tavsiyeydi.

yok canım bi tehlikesi yok.kendinden taviz verme ama sen de yaşamak istiyorsan burda kimse seni kınamaz kınayamaz sen kendine dikkat ett ne zaman gerçekten yaşamak istiyorsan hazır hissediyorsan o zaman yaşarsın,birilerinden korktuğun için yapma istediğin sevdiğin zaman yaşa.bizim ki sadece tavsiyeydi.

Çok teşekkür ederim size gerçekten ilgilenip bu denli yardmcı olmaya çalştığınız için. Yani ben inanın ki zaten hayır istemiyorum diyemediğim için kendi kendimi yedm bitirdim vicdanım o kadar rahatsz ki. Ve üstüne korku. Adet oldum ama öyle de olabilir deniliyor. Birde karnımdn hep sesler geliyor gibi falan garip bi durumdayım cidden psikolojk mi anlayamıyorum . herseydn korkar oldm

Çok teşekkür ederim size gerçekten ilgilenip bu denli yardmcı olmaya çalştığınız için. Yani ben inanın ki zaten hayır istemiyorum diyemediğim için kendi kendimi yedm bitirdim vicdanım o kadar rahatsz ki. Ve üstüne korku. Adet oldum ama öyle de olabilir deniliyor. Birde karnımdn hep sesler geliyor gibi falan garip bi durumdayım cidden psikolojk mi anlayamıyorum . herseydn korkar oldm

psikolojiktir öyle bir şey olmaz canım yanlış yazılmıştır ya da sen telaşla okuduğun için yanlış anlamışsındır.canını sıkma korkma :KK8:

ahh arkadasim nasilda yazmissin gozlerimi doldurdun inanki rabbim suur versin bir hata olsa allah korusun erkek bu adi ustunde soguk yaratik birak arkadasini kocanda olsa basina bir is gelse bagzen hic umrunda olmayacagin bir insan benimde iki yasinda bir kizim var ve burda boyle seyleri gordukce tuylerim diken diken oluyor,,,unutma bugun iyi oldugun o insan yagrin seni bir kalemde siler ugruna kizligini feda ettigin adam yagrin bir baskasina seni satar daha cok kucuksun toysun bir daha yapma bir anne olarak senden bunu istiyorum kiyma annecigine okulunu oku dogru yoluna bak hem dunyani hem ahretini yakma..... ve soruyun cevabi 3 ay adetini gormussun korkmana gerek yok biz neler yapiyoruz hamile kalamiyoruz neyse konusmayim daha fazla.....

Sen istemediğin halde, sırf erkek arkadaşını terslememek adına niye kendini böyle bişey için zorluyorsun.

Yarın öbür gün şimdi olduğu gibi bir hatayla hamile kalsan acaba sevgilinin umrunda olur mu?

Henüz çok küçüksün.Okulunu oku, özel şeyleri özel anlarda yaşa.

Hamile olmadığını düşünüyorum.Ama adt oldun diye kesin hamile değilsin diye bişey yok.
Az önce kuzenimn hamile olduğu haberini aldım.
4 ay boyunca adti gelmiş.Bebek 5 aylık olunca hamile olduğunu öğrendi.

Umarın bir daha futursuzca ibşeyler yaşamazsın canım...

inanın ki bir karşılık veremediğim için çok pişmanım ama o an öyle birşeydi ki sanki onun yaptığı doğal birşey de benm istememem anormalmiş gibi davranıldı. çok isteksizce kötü birşeydi bnm için hatta gözlerm falan doldu ama iktiremedm ki seviyorum bir de . Allah affetsn görüyor biliyor nasıl tövbe ettiğimi pişmanlık yaaşadığımı.

Sizlerde sağolun varolun daha kötü kelamlara haketmiştim çünkü.

Arkdşlar dayanamayıp içim rahat etsn diye bugn eczanedn test alıp yaptm. Tek çizgi çıktı. ee aradn 3 ay geçti. kesin yani doğru sonuc verir değil mi. Bu yazımı okuyan arkdşlarıma sesleniyorum . Ben bu hallere düştm. Onu yapmak o kadar ağrıma gitti o kadar kendime dokundu ki . Gelecekte öğretmen olacağım . Anne olacağım.Ben bu yaptıklarmdn sonra hangi yüzle çocuk eğiteceğim . Bunlar kafamda dolanıyor. Çok utanıyorum gerçekten. İsterseniz sayfalar dolusu şey yazın benim zaten içim sızlıyor. Asla bu hataya düşmem. O kadar ki sevglmle dışarda buluşuyorum zaten artık .

Herneyse test kesn sonuc verir değil mi ?

güzel kardeşim tövbe ettim çok pişmanım demişsin okuyunca sana inandım dilerim böyledir.seni rencide etmek değil niyetimiz biizimde kız çocuklaımız var yada bizde anne olmak isteyenlerdeniz.ben bir anneyim kızımı gözünden sakınan anneyim..senin annende böyledir ama velakin sanırım uzaktasın bide büyüdükten sonra fazla kol kanat istesende sanırım gelemiyorsun...canım benim her insan hata yapabilir önemli olan o hatanın tekrarını yapmamak ders olması...

canım kardeşim erkek arkdaş aşk sevgi hepimiz bunları yaşadık belki yaşadıklarımzla evlenmedik dahii ama herşey bir sınır içindeydi masumcaydı..
çok az kısmıydı...
çok az kısmının pişmanlığı bile hala aklına geldkçe insanın ben bu yaşımda bunu nasıl yapmışdım hala diyebilmektr..
erkek arkadşın sni bunları yaşamak için seviyorsa sevmesin....erkek arkdşnı bunun için terslemen gerekiyrsa tersleycksn sen önemlisin
bir erkeğe hiç bir zaman birşey olmazz...sen bir bayansın ve kendini sen taşımak zorundasın ailen için annen baban için....
ne güzel ünivrste okuyorsn mezun olunca toplumda sayılan bir birey olacaksın...ama bu yaşadığın hep karşına çıkcak yada aklına gelcek..bu bukarda kalırsa ilerde daha az üzülürsün..

bukadar uzun yazdım inanki seni çok önemsediğim için tanımıyrm seni ama üzüldüm işde annen değilim rencide etmek istymyrm seni sana sağlam yere basmanı rica ediyorum

kendini taşı ....herkesden önemlisin sen öyle düşün.....

rica ediyorum artık test yapma düşünme bunları kesinlikle hamile değilsin......hamile kalmak okdrda kolay değilç...
anlatılan saçma sapan şeylere inanma....yok şurdn yok burdan hamile kalndı yok öle bişe....
bu mevzunuda en yakın arkdşna bile anltma ....

X