Hamilelik için hacamat ve sülük

Tansutac

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2021
108
33
32
Hanımlar çok şükür o çok korktuğum Sülüğü bugün yaptırdım İnşALLAH şifa olur 🤲 RABBIM isteyen herkese sağlıklı hayırlı bir şekilde kolaylıkla nasip etsin 🤲

4 senelik evliyim Cocuk tedavisi görüyorum 2 aşılama yaptırdım olmadı hayırlısıyla önümüzdeki ay tüp bebek yaptircam polikistik over var bende, tüp bebekten önce yaptırayım dedim, faydasını gören çokmuş
Çok afedersiniz ama tam olarak vajinanın neresinde oluyor sülük. İçeri mi ilerliyor yoksa girişte mi oluyor?

4 senelik evliyim Cocuk tedavisi görüyorum 2 aşılama yaptırdım olmadı hayırlısıyla önümüzdeki ay tüp bebek yaptircam polikistik over var bende, tüp bebekten önce yaptırayım dedim, faydasını gören çokmuş
Bende de pcos var bı çatlatma iğnesi yaptırdım olmadı bide tüp bebek yaptirdim kimyasal ile sonuçlandı hsg cekinmistim Nisan ayında sol tüp kapalı çıktı bu sebepten dolayı tüp bebek yaptirdim bakalım şuan kilo vermeye çalışıyorum biraz doğal yolla denicem olmazsa tekrardan transfer olmayı düşünüyorum

Bende de pcos var bı çatlatma iğnesi yaptırdım olmadı bide tüp bebek yaptirdim kimyasal ile sonuçlandı hsg cekinmistim Nisan ayında sol tüp kapalı çıktı bu sebepten dolayı tüp bebek yaptirdim bakalım şuan kilo vermeye çalışıyorum biraz doğal yolla denicem olmazsa tekrardan transfer olmayı düşünüyorum
RABBIM güzel haberler almayı nasip etsin hayırlısıyla, ben de tüp bebek icin önden böyle bir hazırlık yaptım bakalım hayırlısı diyelim

Maşallah ya 😍 kaçıncı günde yapıldı kaç sülük atıldı canım şuan nasılsın?
Adet bitiminden sonra yaptırdım canım 4 sülük atıldı ama önce sırtıma hacamat yapıldı, kuyruk sokumuna bitane sülük koydu kadın Bi reaksiyon gösterecekmi diye sonra Rahime sülük saldı acı flan hicbisey hissetmedim ama kalktığımda afedersiniz büyük büyük parçalar döküldü 3.4 gün kanamam oldu sonra geçti şuan gayet iyiyim elhamdülillah

Adet bitiminden sonra yaptırdım canım 4 sülük atıldı ama önce sırtıma hacamat yapıldı, kuyruk sokumuna bitane sülük koydu kadın Bi reaksiyon gösterecekmi diye sonra Rahime sülük saldı acı flan hicbisey hissetmedim ama kalktığımda afedersiniz büyük büyük parçalar döküldü 3.4 gün kanamam oldu sonra geçti şuan gayet iyiyim elhamdülillah
Maşallah canım şifa olsun 🍀😌😍

Hacamatta bel kisminizdan kan geldi mi?
Ben de yaptırdım oradan çok az kan geldi
Sorun olan yerlerde öyle olurmuş birdahakine tekrar ordan yapacak
Bel kısmı özellikle bebek isteyenler için önemliymiş

Hacamatta bel kisminizdan kan geldi mi?
Ben de yaptırdım oradan çok az kan geldi
Sorun olan yerlerde öyle olurmuş birdahakine tekrar ordan yapacak
Bel kısmı özellikle bebek isteyenler için önemliymiş
Yani kanın ne kadar gelmesi gerekiyo bilmiyorum ama yapan kişi bana az yada çok geldi gibi bisey söylemedi, sadece üzerinde ağırlık var dedi, hacamat ve sülük yapıldı Bi de göbek kısmına kupa ısıtıp koydu

X