Hamilelik İçin Alternatif Çözümler

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
2.998
2
45
Sizler için bir kaç değerli taşın özelliklerini ve insan vucuduna etkilerini araştırdım
Değerli taşlarla tedavi ve taşların insanlar üzerindeki etkileri, Türk kültüründe yer almayan -ya da pek bilinmeyen- ancak; diğer medeniyetlerde yaygın bir şekilde kabul edilmiş, ve zamanımızda araştırmalara konu olmuş bir kültürdür.

Lal Taşı

Lâl taşının fiziksel etkileri

* Rahmin üzerine koyularak, üreme gücünü artırma amacıyla kullanılır. Ayrıca; adet sancıları, düzensiz kanamalar ve menapoz için de faydalıdır.

* Erkekler de lal taşını kasıklarının üzerine koyarak üreme güçlerini artırabilirler. Üremeyi artırma amacıyla kullanımda bir-iki hafta boyunca günde en az on dakika süreyle bu uygulama tekrar edilir.

* Bel ağrılarını geçirmede etkilidir. Hassas kişilerin lal taşını bel altında kullanması daha doğrudur. Çünkü bu tür kişilerde sinirliliğe, baş ağrılarına ya da baş dönmesine sebep olabilir.

* Cinsel enerjiyi ve duyarlılığı artırır. Cinsel dengesizliğe karşı da faydalıdır.

* Bedeni kuvvetlendirir, temizler ve canlandırır. Enerjisi damarlar için faydalıdır.

Akik Taşı

Akik taşının fiziksel etkileri
* Hamilelikte hem anne hem de bebeğin sağlığı için faydalıdır ve bu süreç içerisinde kullanılması özellikle önerilir.
* Güçlü ve erkeksi bir enerjiye sahip olan akik, cinsel organlar ve cinsel güç için faydalıdır.
* Bedenin gerginlik olan kisimlarina sicaklik hissi verir ve gerginligi azaltir.

Azurit Taşı

zurit taşının fiziksel etkileri

* iki adet azurit taşıyla, adet dönemi sancılarınızı ya da yumurtalık sancılarını azaltabilirsiniz. Bunun için, taşları yumurtalıklarınızın üzerine yerleştirin.

Unakit Taşı

Unakit taşının fiziksel etkileri

* Kalbi ve dolaşım sistemini uyarır.

* Kadınlar üzerinde özellikle hamilelik dönemlerinde faydalı etkileri vardır.

Krizokol Taşı

* Hamilelik sürecinde bebeğin sağlığı için kullanılır.

alıntıdır

Son düzenleme:
Evrende varolan herşeyin birbiri üzerinde birşekilde etkisi olduğunu biliyorum..ben lal taşı alıp denemeyi düşünüyorum.. bakalım neler olacak :)

Evrende varolan herşeyin birbiri üzerinde birşekilde etkisi olduğunu biliyorum..ben lal taşı alıp denemeyi düşünüyorum.. bakalım neler olacak :)

canım sen nerelerdesin yaa epeydir göremedim seni yada karsılasamadık ramazanda cok karsılasıyoduk ama nasilsın iyimisin

Hayatım ben hep buradayım :) Dediğin gibi denk gelmedik sanırım.Allahıma çok şükür maşallahım var iyiyim.Seni sormalı?

canım güzel paylaşım teşekkürler bu taşlar tane tanemi satılıyor nasıl alıcaz bende demeyi düşünüyorum lal taşını..

yıllarca bu taşların içindeyim
ama direk temas ettirmedim kasık üzerinde denemek lazım

canım güzel paylaşım teşekkürler bu taşlar tane tanemi satılıyor nasıl alıcaz bende demeyi düşünüyorum lal taşını..

hayatım senin oralarda varmıdır bilmiyorum ama burda bu taşları satan dükkanlar hem aksesuar halini hem de tek tek satıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…