hamilelik geçirenler bi baksa

BEKLEYEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2007
61
0
kızlar bu hamilelikteki akıntı artışı, göğüs şişmeleri hemen olmak zorunda mı? kendimi dinlemekten kafayı yicem. benim akıntı yok gibi. göğüslerim de bişey yok. adet olmadım ama. ne bileyim şaşırdım iyice. 2,5 yıldır bekliyorum. buay da olmazsa yumurtlama tedavisine başlancak. adetin 3,günü gel dedi dr. duacı olur musunuz.

genelde oluyor canım...
goguslerde sut toplanmaya başladıgında stres yapma...
ınsanlah hamılesındır

illa olmak zorunda değildir.hamilelik kişiye göre değişen bi şeydri.benim göğüslerim adetimin geçtikten 1 hafta sonra şişti.akıntım da herzaman olduğu için bi farklılık anlamadım.inşallah hamilesindir.bu kadar takma kafanı bu ay olmazsa tedaviile olur sen yeterki moral bozma:)

canım ben 13 haftalık hamileyim ama göğüslerimde öyle anormal bi değişiklik yok.çok hafif şişti sadece,ağrı falanda yok.akıntıya gelince bazen günlerce akıntı olmuyor,bazende bi kaç gün hafif akıntı oluyor.yani bunlar belirleyici bişey değil bence.kendimdeki en büyük bariz belirti kasıklarımdaki garip sızıydı halada devam ediyor.

Çok fazla stres yapma canım ozaman olacağı varsada olmuyor..Çünkü stres çokkkk önemli..
İlla hemencicik mide bulantısı göyüs şişliği şart değil canım.ben 2,ayımdayım daha yeni midem bulanıyor..ama kasık agrım oluyordu ilk haftalar birde yüzüm pürüzsüzleşmişti..
en iyisi kan testini yaptır sen canım ve dikkat et ne olur.benimde yıllardır bebeğim olmuyodu tedaviye bile ihtiyaç olmadan birden hamile kaldım..
çünkü hep takmıştım son 4 aydır artık düşünmüyodum bile ve şuan 2 aylık gebeyim.
ne olur stres yapma canım..İnşallah hamilesindir..Cenabı hak eline bebeşini almayı nasip eder sana..

teşekkürler ilginize. inşallah bu sefer olmuştur. kurtarıcım olacak bebişim inşallah.

allah razı olsun senden ve vakit ayıran herkesten. dualarınızı ihmal etmeyin annişler.

Canim öncelikle Bende Diğer Arkadaşlar Gibi Bu Durumu Kafana Takmaman Gerektiğini Söyleyerek Başlamak Istiyorum.çünkü Bende 1 Yil Boyunca çok Yoğun Uğraşlar Sarfetmeme Rağmen Hamile Kalamamiştim.sonra Birden Eşimle Başka Bir Konuya Odaklandik Işletme Fakültesi Mezunuydum Ve Kpssyi Hedeflemiştim.kitabimi Aldiktan Bir Ay Sonra Hamile Kaldim.ama Eskisi Gibi öyle Yatmalar,popomun Altinda Yastikla Beklemeler Falan Yoktu.hemen Tuvalete Koşuyordum:)bir Ay Sonra Hamile Olduğumu öğrendiğimde Inanamamiştim.yani Anlayacağin Stres çok önemli Bir Faktör.şöyle Düşün Rabbim Sonuçta Senin Kaderinede Anne Olmayi Yazmişsa Ki Inşallah öyledir Aksini Düşünme Sakin,er Geç Olacaksin.sadece Dua Et Ve Tevekküllü Ol.rabbim Sen Ve Senin Gibi Bu özlemi Duyan Herkesin Sesine Sizin Için En Hayirli Zamanda Cvp Verecektir Inşallah.anne Olacağina Tereddütsüz Inan Ama Zaman Konusunda Acelecilik Yapma.bizler Içinde Dua Et Canim .bu Arada Bende 3,5 Aylik Hamileyim.bende Senin Gibi Zamaninda Bu Sitede Kendimce Belirtiler Bulmaya çalişmadim Değil.ama Sonuçta Hiç Bir Belirtiyi Yaşamadim.tek Belirti Adet Gecikmesiyle Yaptiğim Testteki 2. çizgi Idi:)yani Ne Göğüs şişmesi Ne Mide Bulantisi Ne Kasik Ağrisi Nede Akinti.hiç Birisini Hala Yaşamadim. Bu Ay Sadece Biraz Göğüslerim şişti Ve Uçlari Koyulaşti O Kadar.o Yüzden Sende Bulari Kafana Takma Derim.herkesin Hamileliği Kendisine özel Oluyor çünkü.kib Canim.dilerim Rabbim Duani Yakin Zamanda Kabul Eder.

Merhaba Arkadaşlar bende yakında evliliğimde ikinci senemi bitireceğim ilk günden bu güne yoğun bir bebek özlemim var fakat ne eşimde ne de bende ufacık bile olsun bir problem olmadığı halde hamile kalamadım.İyice takıntı haline geldi bende. Tamam takmayacağım kaderde varsa olur diyorum ama bir taraftanda her ay birşeylerin planını yaptığımı farkediyorum. Doktorum çok istemekten ve stresten diyor. Allah herkese gönlündekini versin.Umarım hamile kalabiliriz.

ben 2 hamileliğimdede akıntım kesildi ve öyle anladım hamile olduğumu akıntı şart değil yani

kızlar benim de adetim gecikti gün ama ne göğüslerde belirgin bi değişiklik var ne bulantı,akıntı artması var... ya sadece kasığımda tarif edemediğim bi basınç var sanki,bıçak batması filan olmuyor hiç sadece orda baskı hissediyorum..sanki rahmim yukardaymış gibi geliyor bana

evet bu kafaya takma meselesi yüzünden hamile kalamıyoruz zaten benim gene gecikti ama test falan yapmıcam bu sefer ne zaman olursa olsun geçen ay ilaçla adet oldum artık 20 gün gecikince bir sürü test aldım hatta nengatif çıktığı halde genede ümitliydim bu sefer de çok istiyorum ama hiç ümitli değilim allah ne zaman kısmet ededrse o zaman olsun yoksa böyle stres yaparak kafayı yicem yakında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…