Hamilelik durumu var mıdır ?

Aleynanr

Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2023
21
1
27
Merhabalar henüz 23 yaşındayım yeni evliyim ve henüz çocuk düşünmüyoruz o yüzden anal ilişkiye girdik gözle görülür bir boşalma olmadı ama vajina ile olan yakınlığından dolayı meninin değmesi sonucu veya dışarı boşalmadan sonra tekrar vajinaya penisin değmesi sürtünmesi sonucu hamile kalma olasılığı var mıdır ?
( Evliyim ama bu konuda cahil olduğum için özür dileyerek soruyorum şimdiden teşekkür ederim )
Adetime 10 gün kala yaşandı 🙏🏻

Cocuk dusunmediginiz icin anal iliski mi? Şaka mi bu? Zilyon tane korunma yontemi var hic mi arastirmiyorsunuz

Merhabalar henüz 23 yaşındayım yeni evliyim ve henüz çocuk düşünmüyoruz o yüzden anal ilişkiye girdik gözle görülür bir boşalma olmadı ama vajina ile olan yakınlığından dolayı meninin değmesi sonucu veya dışarı boşalmadan sonra tekrar vajinaya penisin değmesi sürtünmesi sonucu hamile kalma olasılığı var mıdır ?
( Evliyim ama bu konuda cahil olduğum için özür dileyerek soruyorum şimdiden teşekkür ederim )
Çocuk düşunmiyorum diye anal iliski olmaz

Çocuk olmasın diye onu yaparken enfeksiyona yol açarsınız

Çocuk olmasın diye onu yaparken enfeksiyona yol açarsınız
Evet çok haklısınız gerçekten cahilliğimizden dolayı özür dileyerek bu soruyu soruyorum, nişanlılık veya sevgililik döneminde de böyle bir şeylerin asla konusu geçmedi aramızda günümüzde gördüğüm kadarı ile küçücük yaşları ile neler yapanlar var biz bu yolu tercih etmediğimiz için biraz böyle bu duruma düştük Malesef tekrardan bilgisizliğimden dolayı çok özür diliyorum
Sadece kafam karıştığı için soruma cevap aradım 🙏🏻

Çocuk düşunmiyorum diye anal iliski olmaz

Evet haklısınız gerçekten özür diliyorum bilgisizliğimden dolayı,
Biraz soruma cevap ararken kafam karıştı
kusura bakmayın biraz anlatırken utanıyorum 🙏🏻, çoğu sitede içine girip boşalacakken geri çekilme yöntemi kullanılıp ama zaten zevk suyunun içinde olabilmesi ama bi hamilelik durumu söz konusu olmaması var birde vajina dudaklarıma değse dahi hamilelik ihtimali verildiği siteler var kafam çok karıştığı için daha bilgili birinden yardım istedim Allah rızası için 🙏🏻 çok teşekkür ederim

X