Hamilelik Donemimde Hangi Besinlere Agirlik Vermeliyimm (bebegim Icin)

meros1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2006
18
0
38
1 AY 1 HAFTALIK HAMILEYIM VE NE YIYECEGIMI NE ICECEGIMI SASIRDIMM.. BISEY YERKEN ICERKEN ACABA OLUSUMUNA ZARARI YARARI NE OLUR DIYE DUSUNUYORUMM.. DEVAMLI SABAH AKSAM 1 SU BARDAGI SUT OGLENLERI YOGURT YIYORUMM..
BUNU HARICINDE ONEREBILECEGINIZ BESINLER VAR MI??
BEBEGIME YARASINN BEN KILO ALMAK ISTEMIYORUMM CUNKU COK MUSAIT BUNYEMM KILO ALMAYA..
ONERILERINIZI BEKLIYORUM KIZLARR..
BIDE HAFTASONU SACLARIMI BOYATICAMM BI ZARAR OLUR MU ACABA??:uhm:

canim oncelikle tebrikler Allah tamamina erdirsin insallah.
ben sana balik ve bol meyve ye derim ...ozellikle balik bebegin zekasi icin cok faydali...
sac boyamaya gelince bence dogurunca boyat kesin bir zararini gormedim ama sakincali diye duymustum yine de sen bilirsin tabi...

ceviz balık kuru yemişler çok iyimiş bol su içmeye çalış sebze meyve et tavuk yani her besinden orantılı bi şekilde almaya çalış saç boyatmaya gelince hamile olduğumu öğrendğimde dr.un bana ilk söylediği asla saçını boyatma kına bile yok oldu çiğ köfte salam yasak demişti

canim bence simdi ne yersen ye cunku 2-3 hafta sonra mecburen hicbirsey yiyemeyeceksin.yesende ise yaramiyacak cunku hepsini cikaracaksin.simdilik sana tavsiyem su
her gun mutlaka 1 haslanmis yumurta ya
gunde iki kez sut ic
haftada 1 kez en az balik ye
peynir yogurt gibi seyleri cok tuket
bol bol meyve ye
cig etlerden uzak dur herseyi iyi pismis ye
adacayi sakin icme
ayyyy bunlari sayarken bile midem altust oluyor bende ilk zamanlar duzenli yiyodum ama simdi cubuk krakerden baska bisey koymuyorum agzima yesemde geri cikiyor zaten hee
tebrikler cnm herhangi bir sorun olursa yardimci olabilirim

X