Hamilelik deneyimi olan arkadaşlarım, bakar mısınız lütfen?

mutluyumvemutluyum

Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2023
15
5
30
Merhaba kızlar, Hamileliğinin ilk haftasında şiddetli bel ve bacak ağrısı yaşayan oldu mu? İnternetten baktım bel ağrısı normal diyorlar ama bacak ağrısı ile alakalı bir şey göremedim. Bacakları ağrıyan oldu mu ilk haftalarda? Bir de şiddetli baş ağrısı. Belim, bacaklarım ve başım çok şiddetli ağrıyor.

Uykusuzluk, halsızlık, göğüs hassasiyeti, sürekli uyuma isteği vs bunlar da var. Adetim de 3 gün gecikti.

Aynı konuyu yarım saat önce de açmışsınız. Sürekli konu açmak yerine açtığınız konuya cevap gelmesini bekleseniz daha iyi olur.

Belirtilerle gebelik vardır ya da yoktur diyemeyiz. Test yapmanız lazım.

Biz nerden bilelim test yap bencede

Canım Benim de adetime 6 gün bel kasık bacak agrısı yaşıyorum hakkımızda hayırlısı

Hamile kalıp bu belirtileri yaşasdiniz mı diye sordum zaten size ben hamile miyim diye sormadım ne kadar negatif ve kötü enerjili insanlarsınız siz
Yoo hiçbirini yaşamadım yaşadığn şeyler psikolojik olabilir bacak ağrılarm var diyn gebeliğin ortalarnda oluyo o digerleride 6 haftalıkken fln başlıyo 3 gün geçti diyon netleşmesi için 10 gün geçmiş olması lazım 10 gün geçtiğindede 4 haftalık fln hamile oluyn boşa telaşlanma çok merak ediysan erken gebelik testi al yada kan ver

Her kesin hamileliği her türlü olur her kesin ki aynı olacak degil ya bazıları çok erken belirti yaşa ya biliyorlar bende kimyasal gebelik yaşadım daha adetime 8 gün varken belirtilerim bailamıştı

her hamilelik kendine has, öncelikle bunu kabul edelim. Ben 3+3te öğrendim mesela. Bacak ağrısına gelince, ben adet öncesi et kesiği dediğimiz bacak ağrılarını, bel ağrısı, nem hassasiyeti gibi durumları çok yaşayan biriyim. Ancak gebelik öncesi hiçbiri olmadı. Nerdeyse herkeste olan kasık ağrısı ben de 10 küsürüncü haftalarda oldu mesela. Ya da asla gaz ağrım karında olmazken gebelik öncesi karnımda sürekli gaz ağrısı vardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…