hamilelik belirtisinde göğsü şişmeyenler!

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Kızlar Ginera d.kontrol hapını bıraktığımın hemen ertesi ayında(şimdi) günüm 3 gün geçti. Acaba hamilemiyim,bel ağrım var (bu şimdiye kadar hiç olmadı).Fakat göğüslerimde şişkinlik ve acı hissetmiyorum.Hamileliğin ilk aylarında bu göğüs şişkinliğini yaşamayam varmı?

BEN 2 KEZ HAMİLE KALDIM AMA MAALESEF DÜŞÜK YAPTIM BENİM GÖGÜSLERİMDE HİÇ BİR DEGİŞİKLİK OLMUYODU HATTA İKİNCİDE OKADAR SÖNMÜSTÜKİ KÜÇÜCÜK KALDILAR ALLAH hakkında hayırlısını wersin

ben 7 haftalık hamişim gögüslerımde hiç bi degişiklik olmadı canım şişlik agrı sızı olmadı hafıf halsızlık var okadar oda yenı yenı basladı yanı bünyeden bünyeye degişiyo inşaallah allahım gönlünüze göre verir canlarım bende 3 yıl bekledım nazlı bebiş için tedavıler sonuc vermedı dınlenmedeyken hamiş kaldım allahım sizlerde nasıp etsın

canim bende 7 haftalik hamileyim.benim adet gunu yaklasinca hafif bi siskinlik olmustu ama zaten her zaman gunum yaklastiginda sisiyordu biraz.ama acimiyordu.benim gogusler gunum bir hafta geçtikten sonra acimaya ve sismeye basladi.su an goguslerime bakiyorum ve inanamiyorum kocaman olmuslar :)

bende 5+2 hamileyim ama ne goguslerımde bır acı nede sısme var bende herkesten acıdıgını ve sıstıgını duyuyorum fakat butun belırtıler herkeste olucak dıye bı sart yok dimi

bunları okuduğum iyi oldu
ben belirti olarak kendimde sadece göğüslerde değişiklik arıyordum her rgl günümde
ancak olmuyordu ve rgl oluyordum
iyice inanmıştım, şükür olmamasıda bir belirti olabilir demek
teşekkürler a.s.

evt canım bu soruyu bende sormuştum ama cvp alamamıştım şimdi 4 haftalık hamileyim ve göğüslerim hiç acımıyo vede şişmedi.ama ben regl olacağım zamanda hissetmiyodum.inşallah hamişsindir.haber ver

bende hep ilk belirti olarak kendimde bunu aradım. fakat şimdi hamileyim ne regli öncesinde ne de şu anda göğüslerimde en ufak bir belirti yok. asla bunlara bağlı kalmamak gerekiyormuş, herkesin bünyesi birbirinden gerçekten çok farklı..

canım benimde hiç bir değişiklik olmadı göğüslerimde bnde her ay göğüslerde arardım belirti ama öyle olmuyormuş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…