Hamilelik belirtisi

mmelodi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2024
19
2
27
Şuan Adetime 4 gün var 2 gün önce lekenleme tarzında bişey oldu yaklaşık 1 haftadır falan bel ve sol kasık ağrım var arada karnımda ağrıyor. Baş ağrısı ve bulantımda var. 2 kilo almışım bu süre zarfında lekelenmeyi gördüğümde evde test yaptım ama negatif çıktı. Kan testi için adet günü mü bekliyorum. Başına aynı şeyler gelen var mı? Hamile olabilir miyim sizce?

Şuan Adetime 4 gün var 2 gün önce lekenleme tarzında bişey oldu yaklaşık 1 haftadır falan bel ve sol kasık ağrım var arada karnımda ağrıyor. Baş ağrısı ve bulantımda var. 2 kilo almışım bu süre zarfında lekelenmeyi gördüğümde evde test yaptım ama negatif çıktı. Kan testi için adet günü mü bekliyorum. Başına aynı şeyler gelen var mı? Hamile olabilir miyim sizce?
Sol göğsümün sağ tarafına bastırdığımda da ağrı var. Birde üst kolumun 2 side alerji sivilce tarzında bişey oldu kırmızı leke gibi daha önce hiç kolumda sivilce çıkmamıştı.

Anlattıkların bana adet belirtisi gibi geldi. Bulantı, baş ağrısı vs bu kadar erken donemde pek meydana gelmiyor. Kendinizi çok dinliyorsunuz. Umarım en kısa sürede hamile olduğunuzu öğrenirsiniz

Adet öncesi de kan verebilirsiniz?
Kan tahlilinde adet gününü beklemeniz gerekmez.

Canim yerlesme tarzinda olan kanama adete donmezse olabilir bende gecen ay yasadim yerlesme sandim ama 3 gun sonra adete dondu ustelik daha once hic basima gelmemisti

Adet tarihinin geçmesini bekleyin bence, adet sökülmeye çalışıyor olabilir

X