hamilelik belirtisi yaşayıp kan testi negatif olanlar yardım lütfen

zeeyneep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2006
55
0
merhaba arkadaşlar.yardımınıza ihtiyacım var adetim 4 gun gecti ve ben dun kan tahlili yaptırdım nefatif cıktı.. ama butun belirtiler mevcut.sol kasık ağrısı bel ağrısı sabahları mide bulantısı ve akıntı.. lütfen yardım edin acaba başka bir sorun olabilir mi hamilelik belirtisi ile aynı fakat başka hastalık.. yoksa testler icin erken mi umut var mı??

bazende biz kendimizi çok dinlegimiz için belirtiler çıkıyor:KK43:sanki hamileymişiz gibi davranıyoruz bende rahimde degil biz beyinde hamilelik yaşıyoruzz:KK43:

merhaba arkadaşlar.yardımınıza ihtiyacım var adetim 4 gun gecti ve ben dun kan tahlili yaptırdım nefatif cıktı.. ama butun belirtiler mevcut.sol kasık ağrısı bel ağrısı sabahları mide bulantısı ve akıntı.. lütfen yardım edin acaba başka bir sorun olabilir mi hamilelik belirtisi ile aynı fakat başka hastalık.. yoksa testler icin erken mi umut var mı??

canım bende aynı durumdayım ama ben kan tahlilini muhtemel adet günümde yaptırdım negatif halada hasta olmadım dediğim gibi ama yaklasık 13gun geçmiş oluo yumurtlamadan sonrakı zaten gec yumurtaldığımı ultrasonla bakıp dr soylemıstı yanii dahada geç yumurtlamıs olamam en azından yumurtlama gunum kesın bende psıkolojık olduğunu dusunuorum ve vir an once hasta olayım barı dıorum cunku bende cok gergınlık ve gece uykusuzluk yapıo benımde lk defa gecıktı 34.gun bugun 27 gunde bır oluodum ama sen yınede bır hafata daha olmazsan dra gıt bende cumaya kadar olmazsam gıdıcem söktürücü versin diye ınsallah hamıesındır cnm

Merhaba ben çok heyacanlıyım. Adet tarihim 22 26 sı oluyor ayın. Eşimle ayın ortalarından beri korunmasız ilişkiye girdik içime boşalmadı fakat ben yine de kendimde değişiklikler hissediyorum. Bacaklarım çok ağrıyor uykusuzluk başladı sabahlara kadar uyuyamıyorum iştahım kesildi başım dönüyor kasıklarımda aralıklı ağrı hissediyorum karnım şiş gögüslerim şiş acıyordu fakat geçtiler arada midem bulanıyor fakat çok şiddetli değil test yaptım negatif çıktı adet günüme daha 1 hafta var haftaya tekrar yapıcam test bu arada tutunma kanaması felan da olmadı acaba hamilemiyimdir lütfeeen cevap verirseniz çok sevinirim lütfeeen kafayı yicem

X