Hamilelik belirtisi yardım arkadaşlar

kalimerom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
117
0
Kızlar size bir şey sorucam.Hamile kaldığınızda daha erken dönemlerde yumrtalıklarda yada cinsel bölgenin üst kısmında bir şişkinlik gözle görülür ya da bir dolgunluk hissi oldumu?Bende hiç böyle bişey yok.Hamile kalmak istiyorum.Adetime daha 10 gün var.AMA hiçbişey yok gibi.Daha önce bir düşük yaşadım sanki o zaman var gibydi.4 aydır olmuyor ne olur yardım.

Bende öyle bir şişkinlik olmadı...Hatta hamile olduğumu öğrendikten sonrada yoktu.... Bendeki belirtiler göğüslerimde hassaslık ve kasıklarıma giren sancılardı....

karında dolgunlukmu yok canım daha neler
4 ay bittikten sonra karnımda dolgunluk hissi olmuştu valla
4 ya kadar dümdüzdü.umarım en kısa zamanda bebek sahibi olursun

karında dolgunlukmu yok canım daha neler
4 ay bittikten sonra karnımda dolgunluk hissi olmuştu valla
4 ya kadar dümdüzdü.umarım en kısa zamanda bebek sahibi olursun
a.s.yanlış anladın heralde arkadaşım karın demiyor kasıkdan bahsediyor ve hamilelikte kasıkta dolgunluk oluyo diye biliyorum

Cevaplarınız için sağolun kızlar kasıklarda böyle şişkinlik gibi garip bir duygu olup olmadığını merak ediyorum bende yok.Off dua edin kızlar umarım hamişimdir

allah gönlünüzdekini versin işallah en kısa zamanda bebeğinize kavuşursunuz yalnız stresten uzak durun hamilelik belirtileri kişiye göre değişebiliyor benimde ilk önce gögüslerimde farklılık olmuştu.

X