Hamilelik belirtisi vajinal kuruluk olur mu?

ahsenduhaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2024
85
22
30
Hanımlar merhaba ilk kez buraya yazıyorum çok merak ettiğim şeyler var inşallah cevaplarını bulurum🙏 5 yıl aradan sonra bebek düşünüyoruz, adetim 2 sinde bitti 3 de korunmasız ilişki yaşadık iki dünde 1 tekrarladık bugün 9. Gün dünden beri vajinal kuruluk yaşıyorum ama evvelki günlerde beyaz akıntım oldu uzun süreli, neden kuruluk oldu şuan acaba hamilelik belirtisi olabilir mi birde yumurtlama günlerim su gunler flo ya göre yumurtlama gununde akinti olmaz mı? Bir de ara ara sol kasık ağrım oldu geçti. Lütfen yorumlarınızı bekliyorum

su an gebelik belirtisi için erken. flodaki yumurtlama günü de gercekle uyuşmaz genelde. benim mesela uygulamasa gösterdiğinden 3-4 gün daha erken oluyordu yumurtlamam. bence değerlendirmeye devam edin siz

Benimde vajinal kuruluğum var 30-31 de akıntım olmuştu ayın 4-5 inden sonra vajinal kuruluğum oldu . Gram akıntım yok. Normalde iç çamaşırımı bile solduracak şekilde akıntım olurdu. Olmamasına çok şaşırdım. Son adet tarihim 15 Ağustos. Test için bekliyorum daha

X