hamilelik belirtisi olabilirmi???

aysemcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2010
115
0
arkadaslar adetim bittikten 3 4 gün sonra akıntım basladı ve 1 hafta sürdü sonra kasıklarımda ara ara sancılar var afadersınız gabızlıkta var gögüslerimde şişlik yok ama kasıklarımdakı ani batmalar acaba mı dedirtti?bırde kılo aldım ama hemen kılo alınırmı bılmıyorum süreklı uyumak istıyorum birde ,adetıme 5 gün var bu arada sizce hamile olabılırmıyım:kedi:

adetten 1 hafta sonra kasıklarınız ağırdıysa ozaman yumurtlama zamanınızdır büyük ihtimalle

merhaba bende 1 yıllık evliyim.5 gün oldu adetim gecikti.2.günü test yaaptım negatif çıktı.sizce başka bir sebebi olabilir mi

kızlar merhaba, benim bu ay adetim 4 gün gecikti, adetten önce test yaptım tek çizgi çıktı. 4 gün geciktikten sonra adetim geldi, her zamankinden daha çabuk bitti 3 gün sürdü..
şimdi de çok hafif akıntım var sanki..
olabilir mi sizce?
idrar testi yapsam çıkar mı?

Ya gecikmeler başka sebeplerlede olabiliyor.
Bende 5 gün geciktim üstelik 28 günde bir olurdum hiç sekmezdi.
Hala regl olmayı bekliyorum.
Bebek isteyen arkadaşlara hayırlısıyla en yakın zamanda sağlıklı gebelikler diliyorum.
İnş birgün banada nasip olur...

geciken arkadaşlar bence kan testi yaptırın kesin sonuç çıkar
bide ateşinizi ölçün yüksekse hamişsiniz büyük bir ihtimalle

Nişanlı mısın, yoksa evli mi?
Başka bir başlık açmışsın, orada da nişanlısın ama k.validen sana kötü sözler ediyor.
Bu konuda evlisin, hamile miyim diye soruyorsun..kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…