Hamilelik belirtisi olabilir mi ?

Aynı belirtiler bende de vardı o kahverengi leke rahim kalınlaşması demekmiş doktora gittiğimde 3 gün gecikip ya adet görcen ya da erken gebelik dedi bana kan testi yapmadı klasik devlet hastanesi
Bende eve gelip buraya girdim cesaret alıp test yaptım gece idrarı ile değerim muhtemelen 19-20 lerde felandır o zaman gösterdi silik bi şekilde hamile olduğumu

Kahverengi lekem çok az geldi. Kahve telvesi gibi bir görüntüsü vardı. Tutunma kanı olabilir mi diye düşündüm. 4 gün önce oldu bu. Bugün adet günüm normalde ama olmadım. Birkaç gün daha gecikmesini bekliyorum, olmazsam test yapıcam. Senin adetin 3 gün mü gecikti ?

Evet üç geçtiğinde yaptım. Normalde bebeğim olmuuor diye hormon testi yaptırmaya gidiyordum :)

İnşallah biraz evhamlandım değerlerim normalden düşük geç döllenme olmuş galiba iki gün önce 23 ken şimdi 63 olmuş iki katı artmış ama işte hep içimde bi kötü his

İnşallah biraz evhamlandım değerlerim normalden düşük geç döllenme olmuş galiba iki gün önce 23 ken şimdi 63 olmuş iki katı artmış ama işte hep içimde bi kötü his
Hiç moralini düşürüp kötü etkileme kendini. Başka bir şeylerle oyalanıp aklını dağıt bence, kötü hislere kapılma

Hiç moralini düşürüp kötü etkileme kendini. Başka bir şeylerle oyalanıp aklını dağıt bence, kötü hislere kapılma
Teşekkür ederim sende kesinlikle bir sağlık ocağına gidip kan testi yaptır idrarı bekleme bana dediler beklesende aynı beklemesende aynı sonuca ulaşacaksın o cesaretle yaptım. Benim gibi sabırsızsan da acile gidip öğrenebilirsin hemen :)

Bugün gecikmemin 2. Günü test alıp yarın sabah yapıcam. Sabah daha kesin sonuç çıkıyormuş sanırım :)

Ağırdan alıyorum hayal kırıklığı yaşamamak için :)
Anlıyorum bende öyle yapmamak için direndim sonra ne olursa olsun be amaaan üff diyerek yaptım zaten. Ha bu arada bi belirtim daha var belki yaşamışsınızdır ağzımda çok kötü metal bi tat vardı hani böyle diş çürür de tadı gelir ya pis pis o gibi bi kaç gün sürüp bitti araştığımda buda bi belirtiymiş :)

Hiç dikkat etmedim olduysa da bilmiyorum :) bu arada ben geçen ay adet geciktirici de kullanmıştım, sonrasında adet oldum ama belki ondan kaynaklı bir düzen bozulmasıdır diye de düşünüyorum. Biraz da o yüzden bekliyorum gebelik testi için

Adet geciktirici yüzünden olabilir o zaman ben düğünüm sebebi ile kullandım 3 ay adetim düzelmedi düzelmediği gibi de bozdu

Test yaptım negatif :)
Bir kaç gün daha adetin gelmezse yine dene. Olmazsa eğer büyük ihtimal geciktiriciden kaynaklı. Tavsiyem de eczaneye gidip Q-folin diye bi folik asit var onu al iç yumurtlamaya yardımcı ayrıca da bebek olursa diye de ek takviye bu. Aslında idrar testinden eminsen de ki ben çok emindim yaptıklarımda hemen soğan suyu içip adetimin sökülmesine yardımcı olmuştum. Dhaa fazla gecikip günlerini şaşırmasınlar diye :))
Tavsiyelerim bu kadar. Ha birde asla umudunu yitirme ve unutma asla diye bir şey yok illaki olacak moralini hiç bozma :)

Çok net tek çizgiydi aklımı karıştıracak bir durum yok aslında. Birkaç güne kırmızı kartı görür sahalardan komple çekilirim büyük ihtimalle

Ben yaz aylarında akıntıyı gebelik belirtisi olarak alamadım hiç kendimde yazın sıcaklarda akıntı oluyor zaman zaman bende . Adet geçti mi ne oldu şimdi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…