hamilelik belirtisi olabilir mi?

Violaluce

Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2019
8
3
Merhabalar deneyimli annelere ve anne adaylarına sormak istiyorum.
ilk kez bu ay ovulasyon ile takip edip önemli günleri eşimle değerlendirdik. özellikle çatlama gününden sonra bende bir takım belirtiler oldu.
1.kasıklarımda batma
2.karında şişkinlik
3.göğüslerde şişkinlik ve biraz ağrı günden güne devam etti ama göğüs ucunda koyulaşma fark etmedim
4.ara sıra göğüslerde elektirk çarpması gibi iğne gibi bir hissiyat
5.nadiren mide bulantısı
6.sürekli yorgunluk
7.uykum sık sık bölünüyor uykumu almış olarak uyanamıyorum
8. gün içinde birden uyku bastırıyor.
9. bata 8 gün var dün ve bugün belim ve sırtımda şiddetli ağrı olup geçiyor çekme yapıyor gibi anlık.
10. baş ağrılarım başladı ki normalde kolay başım ağrımaz
11.iki gündür çok üşüyorum
12.bir günlük nezle oldum. aşırı hapşurma ve su gibi burun akıntısı bir gün sürdü ve bitti.
13.nadiren mide yanması
14.terim ekşi kokmaya başladı. 30yıldır hiç yaşamadım böyle şey daha önce.
15.duygusalımdır ama bu ara her şeye ağlıyorum
16.gece terliyorum
bunları yaşıyorum çatlamadan beri. sizce belirti olabilir mi?

Olabilir.bence yasamadim ama belirtiler öyle gösteriyor. Bende göğüs agrisi var bide akinti batma baska bisi yok umarim hamileyimdir.

Merhabalar deneyimli annelere ve anne adaylarına sormak istiyorum.
ilk kez bu ay ovulasyon ile takip edip önemli günleri eşimle değerlendirdik. özellikle çatlama gününden sonra bende bir takım belirtiler oldu.
1.kasıklarımda batma
2.karında şişkinlik
3.göğüslerde şişkinlik ve biraz ağrı günden güne devam etti ama göğüs ucunda koyulaşma fark etmedim
4.ara sıra göğüslerde elektirk çarpması gibi iğne gibi bir hissiyat
5.nadiren mide bulantısı
6.sürekli yorgunluk
7.uykum sık sık bölünüyor uykumu almış olarak uyanamıyorum
8. gün içinde birden uyku bastırıyor.
9. bata 8 gün var dün ve bugün belim ve sırtımda şiddetli ağrı olup geçiyor çekme yapıyor gibi anlık.
10. baş ağrılarım başladı ki normalde kolay başım ağrımaz
11.iki gündür çok üşüyorum
12.bir günlük nezle oldum. aşırı hapşurma ve su gibi burun akıntısı bir gün sürdü ve bitti.
13.nadiren mide yanması
14.terim ekşi kokmaya başladı. 30yıldır hiç yaşamadım böyle şey daha önce.
15.duygusalımdır ama bu ara her şeye ağlıyorum
16.gece terliyorum
bunları yaşıyorum çatlamadan beri. sizce belirti olabilir mi?
oolabilir canım çünkü bende bazıyğ aynı şeylerdi yaşadım ve adetim 2 gun geçti teste pozitifti bence inşallah hamilesindir

oolabilir canım çünkü bende bazıyğ aynı şeylerdi yaşadım ve adetim 2 gun geçti teste pozitifti bence inşallah hamilesindir
Amin inşallah. Umarım siz de sağlıkla kucağınıza alırsınız 🙏
Peki bir şey sormak istiyorum. Birden bire ateşim çıkıyor bademcigim sismis gibi hafif yanıyor halsiz bitkin oluyorum eyvah grip olucam diyorum bir kac saat sonra geçiyor kendime geliyorum. Hamileysem 3 haftalık falandır. Bu bir hamilelik belirtisi olabilir mi? Yoksa bunun icin cok erken değil mi? Bunun tarz bir sey yaşadınız mı?

Amin inşallah. Umarım siz de sağlıkla kucağınıza alırsınız 🙏
Peki bir şey sormak istiyorum. Birden bire ateşim çıkıyor bademcigim sismis gibi hafif yanıyor halsiz bitkin oluyorum eyvah grip olucam diyorum bir kac saat sonra geçiyor kendime geliyorum. Hamileysem 3 haftalık falandır. Bu bir hamilelik belirtisi olabilir mi? Yoksa bunun icin cok erken değil mi? Bunun tarz bir sey yaşadınız mı?
yok ama halsizlik felan var bendede insanlara göre değişiyo canım herkesin bünyesi farklı olyo belkide seninki erken gebelik belirtisidir hamilesindir kız test yaparsan banada haber ver😍

Maalesef hamile değilmişim. Idrarda pozitifi gorup kanda negatifi gordum ardindan. Şimdi de 1 gün gecikmeden sonra hastalandim. Allah herkesin gönlüne göre versin.

X