Aile Planlaması hamilelık belirtisi mi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Test yapin adet olmazsaniz bi daha yaparsiniz ne olacak ki. Akintidan gebelik anlasilmaz anlattiklarin benim adet oncesi belirtilerim mesela

canım benim de düzenli olan adet tarihlerim değişim göstermişti,doktorumun söylediği rahim kendini korumaya alıyormuş.4.ay da 2 gün adetim geçti test yaptım çıkmıştı,umarım hamilesinzdir Allah kalbine göre versin.

BEN AKSAM YAPTIM SABAH YAPMADIM AMA KIZLAR.YALNIZ 2 DEFA YAPTIM IKISINDEDE VAR LA YOK ARASI BIR CIZGI CIKTI. EŞİME BEN MI ÖYLE GORMEK ISTEDIGIM ICIN O CIZGI VAR DIYE SORDUGUMDA NORMALDE OYLE CIZGISI YOK SENDE CIKMIS DEDI AMA BELLI BILE OLMAYACAK SEKILDE YARIN SABAHA TEKRAR YAPACAĞIM BELLI DAHA DA NETLESIR

Çook aşırı silik bile olsa gebeliktir.. İnşallah daha net görürsün tekrar yaptığında.. Benim de belirtilerim adet günüme çok yakınken yoğun akıntım olmuştu ve batmalar oluyordu.. Rabbim gönlüne göre versin...

amin ınsallah oyledır.butun gece evın her kosesınde baktım acaba bana mı oyle dıye normalde olmasa bembeyaz sadece testın yuzeyı oluyordu oyle hatırlıyorum ama rabbım bılır ısını onun takdırıne bırakıyorum artık herseyı

canım 2 çizgi olmalı biliyorsundur gerçi
2. çizgi silik dahi olsa gebelik var demektir
gözün aydın :)

KIZLAR COK KOTUYUM.DOKTORA GITIM 1 SAAT ONCE KESE FALAN GOZUKMEDI DIS GEBELIK OLABILIR DEDI.SIZ KACINCI HAFTADA KESENIZI GORDUNUZ. DOKTORA GORE 5.HAFTA BANA GORE DAHA2. HAFTA NE YAPAYIM KIZLAR BITMIS DURUMDAYIM NE GELIRSE ALLAHTAN AMA KORKUYORUM

arkadaşım 5. haftasında bebek görünmüyor dediler. başka doktora gitti ultrasonda görünmüş. diğer makina bozuk olabilir demişler.içinizi ferah tutun. Allah'ın izniyle bişeycik olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…