Hamilelik belirtisi mi ?

kevsersuzi

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2013
17
0
Iyi akşamlar kızlar 2 gün önce bir damla açık renkte kan geldi adet oldum sandım daha sonra kesildi dün ve bugün ise kahverengi bir akıntı gelmeye başladı ama adetimde ayın 9unda

Merhaba,
Korunmadın mı? yani adetine kaç gün kala böyle bir durum oluştu?

valla aynı şey benim başıma geldi bu ay sizin gibi 6 gün sürdü ve bitti
yarın test yapıcam ben de pko var akıntı kahveydi pıhtılar peçeteye silince geldi hep
normalde adetim 3 şubatta olması gerekiyordu

benimkide 9 şubatta olmam lazım hani gayette düzenli olurum hiç şaşmaz adet olacam desem hiç bir belirtisi yok

Hassas testler var kızlar. 23 tl ye eczanede satılıyor biraz pahalı ama 1 haftalık gebelikleri de ortaya çıkarıyor.

Hassas testler var kızlar. 23 tl ye eczanede satılıyor biraz pahalı ama 1 haftalık gebelikleri de ortaya çıkarıyor.

test almak veya yapmak sorun değilde birde işin hüsran tarafı var en iyisi beklemek diyecem eee insan merak ediyor ışte

Son düzenleme:
Allah gönlüne göre versin... kalbinde ne varsa zamanı gelince olur inşallah

Haydi hayırlısı bakalım..

Hormon Sonuç
Önceki Sonuçlar Ünite
Normal Değer Panik
Değer Açıklama Panik
Değer TSH 1,68 mIU/L 0,4
- 4,2 {1,36} Progesteron
19.25 ng/mL {0.34} Özel
Normal Değerler kadın <
1,24 Folliküler Faz kadın <
0,6 Post-Menopoz kadın
3,2 - 24,7 Luteal Faz
Estradiol 93.58 pg/mL {}
Özel Normal Değerler
kadın 18,9 - 246,7
Folliküler Faz kadın < 44,5
Post-Menopoz kadın 22,4
- 256,0 Luteal Faz kadın
35,5 - 570,8 Midcycle
Prolaktin 17.36 ng/mL
{8.36} Özel Normal
Değerler kadın 10,3 -
209,1 Pregnant kadın 2,4
- 20,9 Post-Menopoz
kadın 3,4 - 29,8
Nonpregnant

Pael sen anlıyorsun galiba biraz bu işlerden ben bu testi yaptırdım forumda yazdım bir arkadaşımızda yumurta dönemim olduğunu söyledi testi yaptığımız günün gecesinde ilişkiye girmiştik yani sabah gidip bu testi yaptırdık cuma günü idi ve cumartesi başım çok dönüyordu ve hafif mide bulantısı ama kusma yoktu bundan dolayı işe bile gidemedim izin aldım ogün için pazartesi sonuçları aldım ve ogün akşam üstü ise pembe kan geldi 2 gün ise kahverengi akıntım oldu

Hormon Sonuç
Önceki Sonuçlar Ünite
Normal Değer Panik
Değer Açıklama Panik
Değer TSH 1,68 mIU/L 0,4
- 4,2 {1,36} Progesteron
19.25 ng/mL {0.34} Özel
Normal Değerler kadın <
1,24 Folliküler Faz kadın <
0,6 Post-Menopoz kadın
3,2 - 24,7 Luteal Faz
Estradiol 93.58 pg/mL {}
Özel Normal Değerler
kadın 18,9 - 246,7
Folliküler Faz kadın < 44,5
Post-Menopoz kadın 22,4
- 256,0 Luteal Faz kadın
35,5 - 570,8 Midcycle
Prolaktin 17.36 ng/mL
{8.36} Özel Normal
Değerler kadın 10,3 -
209,1 Pregnant kadın 2,4
- 20,9 Post-Menopoz
kadın 3,4 - 29,8
Nonpregnant

Pael sen anlıyorsun galiba biraz bu işlerden ben bu testi yaptırdım forumda yazdım bir arkadaşımızda yumurta dönemim olduğunu söyledi testi yaptığımız günün gecesinde ilişkiye girmiştik yani sabah gidip bu testi yaptırdık cuma günü idi ve cumartesi başım çok dönüyordu ve hafif mide bulantısı ama kusma yoktu bundan dolayı işe bile gidemedim izin aldım ogün için pazartesi sonuçları aldım ve ogün akşam üstü ise pembe kan geldi 2 gün ise kahverengi akıntım oldu

Günaydın Kevsersuzi,
Açıkcası böyle bir test ve değerleri ilk defa görüyorum ben hcg yaptırmıştım.. orada değerler daha net. Ancak aşağıda nonpregnant ibaresi var. Bu da negatif normalde. Ama tam değerler hangisine ait biraz karışmış değerler. Test formatını çekip koyabilme şansın var mı? Özür dilerim bu haliyle pek yardımcı olamadım pek.

Günaydın Kevsersuzi,
Açıkcası böyle bir test ve değerleri ilk defa görüyorum ben hcg yaptırmıştım.. orada değerler daha net. Ancak aşağıda nonpregnant ibaresi var. Bu da negatif normalde. Ama tam değerler hangisine ait biraz karışmış değerler. Test formatını çekip koyabilme şansın var mı? Özür dilerim bu haliyle pek yardımcı olamadım pek.

bu beta hcg testi değilki hormon testi 9 aylık evliyim ilk günden beri uğraşıyoz olmuyodu ışte bende ne var diye gidip bu testi yaptırdım ışte

X