Hamilelik belirtisi mi yardımcı olur musunuz

sykangelin33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2024
5
0
29
Merhaba yaklaşık 5 aylık evliyim.
Benim adet düzenim biraz farklıdır. 17-18 günde bir adet görürüm. Adet olmadan önce kahverengi lekelenmem olur ve adetim de 10 gün sürer.

Geçtiğimiz ay 7-17 Eylül arası adettim. Bu ay telefondaki uygulamaya göre adet günüm. Fakat sabah çok çok hafif sarımsı bir leke gördüm ama şimdi o da yok.
1 haftadır kasık batması, sırt ağrısı, mide bulantısı yaşıyorum. Salı günü test yaptım negatifti. Yarın sabah tekrar test yapmayı düşünüyorum. Bu bilgiler ışığında bana yardımcı olur musunuz?

Merhaba yaklaşık 5 aylık evliyim.
Benim adet düzenim biraz farklıdır. 17-18 günde bir adet görürüm. Adet olmadan önce kahverengi lekelenmem olur ve adetim de 10 gün sürer.

Geçtiğimiz ay 7-17 Eylül arası adettim. Bu ay telefondaki uygulamaya göre adet günüm. Fakat sabah çok çok hafif sarımsı bir leke gördüm ama şimdi o da yok.
1 haftadır kasık batması, sırt ağrısı, mide bulantısı yaşıyorum. Salı günü test yaptım negatifti. Yarın sabah tekrar test yapmayı düşünüyorum. Bu bilgiler ışığında bana yardımcı olur musunuz?
adet döngün 27 28 gün oluyor canım adet oldugun günlerde döngünün içinde onun harici olarak belirtiler gebelik belirtisi gibi gögüs agrın var mı

Hamilelik belirtileri regl belirtileriyle çok benzer aslında, hamileligin ilk zamanları öyle en azından. Kasık batması ya da sırt ağrısı benim ilk zamanki belirtilerimdendi. Bulantım olmadı hala yok sonrasında olur mu bilmiyorum benim de daha çok yeni.
Herkeste farklı belirtiler olabiliyor ve genellikle regl ile benzer şeyler yaşanıyor. Benim reglden farklı olarak örnek verebileceğim şeyler göğüs uçlarımda belirginleşme vardı normalden farklıydı rengi koyulaşmıştı ve göğüslerim aşırı büyümüşlerdi, hassasiyet de vardı.
Bir de vücut sıcaklığım artmıştı.
Ben reglime 2 gün kala öğrendim. Bir daha test yap istersen gecikmeyi bekle hemen cikmayabiliyor. Her şey gönlünce olsun.

Teşekkür ederim, sizin de hayırlı olsun, sağ salim kucağınıza alırsınız inşallah 🥰
Ben yarın tekrar yapmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı

X