Gebeliğe Hazırlık Hamilelik belirtisi mi test yapmalı mıyım korkuyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gulberk22

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2023
15
5
32
Merhaba,
Geçen sene bir dış gebelik geçirdiğim için ve sonrasında deneyip de olmadığı için şu anda test yapmak istemiyorum üzülmemek için ama
Adetim üç gün gecikti, bir hafta öncesinde adet olacakmışım gibi hafif ara ara gelen ağrı yaşadım normalde adetim geleceği zaman bu şekilde oluyor ama adet olmadım iki gündür geçmeyen ara ara vuean bir sol kasığımda ağrı ve sık az idrara çıkma hafif şeffaf akıntı var başka da belirtim yok ben en az bir hafta geçmeden test yapmak istemiyorum böyle bir şey yaşayan oldu mu

Merhaba,
Geçen sene bir dış gebelik geçirdiğim için ve sonrasında deneyip de olmadığı için şu anda test yapmak istemiyorum üzülmemek için ama
Adetim üç gün gecikti, bir hafta öncesinde adet olacakmışım gibi hafif ara ara gelen ağrı yaşadım normalde adetim geleceği zaman bu şekilde oluyor ama adet olmadım iki gündür geçmeyen ara ara vuean bir sol kasığımda ağrı ve sık az idrara çıkma hafif şeffaf akıntı var başka da belirtim yok ben en az bir hafta geçmeden test yapmak istemiyorum böyle bir şey yaşayan oldu mu
Evet bunlar hem adet hemde hamilelikte oluyor bence test yapın varsa kesin çikar

Merhaba,
Aynısını yaşadım adetime 2 3 gün kala erken gebelik testinde öğrendim bebeğimi şuan 4 haftalık hamileyim kasıklarım inanılmaz ağrıyordu belim de gece hafif bulantım oluyodu inşallah vardır gidip bir test yapın

Merhaba,
Benimde adetim 4 gün gecikti. 2,3 gündür inanılmaz bel ağrım var sol kasığım ara ara geliyor ağrı miğde bulantım yok denecek kadar az birşey canım istediği zaman sonra onu yiyemiyorum. Tiksinme geliyor ve hafif hafif akıntım geliyor sizce nezaman test yapmam gerekiyor çok korkuyorum negatif çıkıcak diye 😔🌸

Arkadaşlar benimde adetime 1 hafta var kaşık ağrısı göğüs ağrısı sis sert hassas akıntım süt kıvamlı sizce hamilemiyim

erken gebelik testleri varmış ama bazen regl günü geçince bile çıkmıyor bence sakin bi şekilde bekleyin

X