hamilelik belirtilerinde bu kasık ağrısı dediğiniz şey adet ağrısıyla aynı mıdır?

berna1627

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2012
460
1
adetime 3 gün var, şiddetli olmasa da adet agrısına benzer ağrılarım war... yani normalden farklı bi ağrı değil. umudumu yitirdim(((bilen arkadaşlar varsa belki biraz umutlanırım:)

adetime 3 gün var, şiddetli olmasa da adet agrısına benzer ağrılarım war... yani normalden farklı bi ağrı değil. umudumu yitirdim(((bilen arkadaşlar varsa belki biraz umutlanırım:)

Canım bende tamamen aynı regl sancısı oldu..daha sonra sancım biraz arttı...şimdi geçti ara ara batmalar oluyor...reglimden çok önce başladı...regl olucam sanmıştım...ama olmadım

Canım bende tamamen aynı regl sancısı oldu..daha sonra sancım biraz arttı...şimdi geçti ara ara batmalar oluyor...reglimden çok önce başladı...regl olucam sanmıştım...ama olmadım

ayyy inşallah bende de seninki gibi olur canım:)))) her an regl olcam gibi ağrı war.. öyle batma falan değil yani...allah bebğini sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin sana inşallah:))

ayyy inşallah bende de seninki gibi olur canım:)))) her an regl olcam gibi ağrı war.. öyle batma falan değil yani...allah bebğini sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin sana inşallah:))

Amin canım inşallah hamilesindir...gebelik regl sancısıyla aynı olduğu için gebişde olabilirsin olmayada bilirsin ama sen 2 durumuda düşün sonra üzülme...İnsanı çok sarsıyo bu durum herşeyin hyırlısı olsun...

evet aynidir
hatta dogum sancisida ayni
rahim le ilgili hersey de ayni sanci ortaya çikiyor galiba :)

ya çewremdeki herkes daha farklı bir agrı deyince umudumu yitiriyorum ama sizlerin sayesinde kendimi daha iyi hissettim...umarım hamileyimdir...

Merhaba kızlar bende yeni katıldım aranıza benimde adetim 5 gündür yok her ay siteyi açıp acaba hamilemiyim diye araştırıp duruyorum... Sanki adet olucakmışım gibi karın ağrım var ama birden kesiliyo göğüslerimde öyle bihassa uçları acıyo anlamıyorum adet olmadığım ilk gün test yaptım ama bir şey çıkmadı ümidimi kaybettim iyiyce acaba ne zaman testi tekrarlasam yada doktora gitsem :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…