Hamilelik belirtilerim kayboldu yardım

zeynepp0

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
316
88
23
5 haftalık hamileyim. Daha önce boş gebelik yaşadığım için aşırı şekilde tedirgin olmaya başladım nedense. 2 gündür kasık ağrım ve bel ağrım yok denecek kadar azaldı bulantım çok şiddetli olmasa da var özellikle sabahları. Sizce neden oldu bu durum tedirginim normal mi sizler de yaşadınız mı merak ediyorum?

Bende daha önce boş gebelik yaşadım ağrılarım hep vardı yani bu bir belirti değil bence canım daha yeni olduğu için belirti çok olmaz

Belirtiler daimi olmaz ki ya da şöyle diyim kişiden kişiye değişir. Kimi hamileliği boyunca bulantınbile yaşamaz stres yağmayın sakin olun. Bugün olmaz 3 gün sonra yine olur gitgide azaladabilir doğuma kadar devam da edebilir relax güzel düşünün güzel olsun

Ah kuzumm daha ne yollardan geçeceksin şimdiden başlama bit kadar bebe daha neler edecek sana. Her gün vücudun değişecek. Bazen belirtin artacak bazen hiç olmayacak. Bunları kafana takma. En güzel gebelik hiç belirti olmayan gebeliktir o yüzden rahatla

Belirtiler her gun ayni siddette olmaz diye düşünüyorum. Herkesde ayni belirtiler de olmaz. Bn hamileligimi hc agri cekmeden bulanti hissetmeden gecrdim mesela. Doguma 1 ay kala izne ayrildim biraksalar devam ederdim. Okadar rahat gectiki hamile miyim degil miyim belli degildi :)

İnşallah. Peki boş gebelikten sonra sağlıklı gebe kaldınız mı
Hayır canım hikayem uzun biraz 5 düşüğüm var biri boş gebelik 3 ü kimyasal biri de parça şeklinde düşük bunlar hep ilk 3 senede oldu herhangi bir sorun yoktu t rahim denildi ona bağlandı histeroskopi oldum Şuan deniyoruz bakalım

Evet haklısınız daha önce bir düşük olunca istemsizce tedirgin oluyorum

Ne güzelmiş :) evet haklısınız aslında bu kadar evhamlı biri de değilim ama bir düşük yaşadıgım için sanırım böyle oldum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…