hamilelik belirtileri yok

DEBA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
251
10
merhaba arkadaşlar,
ben şu anda 6 haftalık hamileyim kesesi gördüm ama gögüslerimdeki hassasiyet gitti ve kasıklarımda ağrımıyor sadece kabız durumu var.benneyaptımkibenneyaptımkisizce niye böyle

ne güzel iste agririz sizisiz bir hamilelik akilli bir bebegin var aci cektirmiyor sana insallah 9 ay boyunca sorunsuz gecirirsin hamileligini ve sag saglim alirsin bebegini kucagina darisi benim basima insallah

merhaba arkadaşlar,
ben şu anda 6 haftalık hamileyim kesesi gördüm ama gögüslerimdeki hassasiyet gitti ve kasıklarımda ağrımıyor sadece kabız durumu var.benneyaptımkibenneyaptımkisizce niye böyle

canım hayırlı olsun hamilelikde bütün belirtileri yaşamak zorunda deilsin inşallah hep böle sorunsuz hamilelik geçirirsin ama bende ilk çocuğumda felaket kabız olmuşdum biran önce çaresine bak gün geçdikce daha zordurumda kalırsın.. muhakkak her sabah zeytin yağı yemeye çalış ve bi şurup var hamileler için bu kabız olayında kullanılıyo dr nada danış sanırım adı duphalak tı.. rabbim salıklı eylesin senide bebişinide :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım kabızlıkta bi belirti zaten zeytin yağı ye ve günde en az 5 zeytin yemek lazımmış ayrıca şükret bence sürünerek geçirdim ben ilk üç ayı serum yedim bir sürü ve sürekli yattım hiç yemek yemedim nerdeyse keşke bendede belirti olmasaydı hiç.canım Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayıda nasip eder inşallah

Debacim hic uzulup canini sikma, benim de 5. ya da 6. hafat 1 hafta mide bulantisi halsizlik vs oldu, sonra sanki sihirli bir degnek degmiscesine bir sabah kalktigimda hepsi yok olmustu. dedim acaba kalbi falan mi drudu, iokudum sacma sapan seyleri, arastirdim gereksiz. kafami doldurdum bu fikirlerele. ama bebegim cok iyiymis, problem yokmus, 6. haftadan 13. haftaya kadar bekledim bir de doktora gidemedim. (ben abd deyim, oyle her istdiginde doktor yok, randevun ne zamansa o zaman) dusun 7 ahftam kabus gibi gecti. ama yattim ultrasonun onune, dedim kesin birsey diyecek. bir baktim bebsin kocaman kafasi ve pitircik kalbi.

hic uzulme, bebis saglam, lekelenmen vs yoksa hamileliginin tadini cikar.

belirtiler her gebede olacak diye birşey yok ki cnm
ne güzel işte daha ne istiyorsun
mide bulantıları ve ağrı ne kadar kötü
emin ol tekrar başlar seninde
hamileliğimin sonları geldim sayılır
kesilen bulantılarım tekrar başladı
bebğin sağlıklıdır endişe etme sen

herkeze çok teşekkür ederim .inanın cevaplarınız yorumlarınız beni öyle rahatlattıki.deneyimlerinizi zaman zaman benimle paylaşırsanız çok sevinirm. hamiş arkadaşlarıma hayrlısı ile bebeklerini kucaklarına almalarını, hamile kalmak isteye bütün arkadaşlarıma da hayırlısı ile hamilelik allahtan diliyorum.

meraba kızlar bende bişi sormak istiyorum...adet günü 1 hafta geçtiğinde belirti olmayabilirmi???benim her ay adetim gecikir yalnız 1 hafta öncesinde göğsümde ağrı,şişlik karın ağrısı muhakkak olurdu..bu ay adetim 1 hafta geçmesine rağmen hiçbişi yokk anlamadım neden???bide yumurtlama zamanındaki akıntı gibi şeffaf akıntım var..bunun nedeni sizce ne olabilir???:uhm:

hamiş olabilirsin tatlım hayırlısı olsun...
hamilelik belirtisi herkeste olacak diye bir kural yok unutmayın kızlar.. sengözlerimebaksanab

merhaba arkadaşlar,bişey sormak istiyorum,adet olmama 10 gün var ama benden kahverengi lekeler geliyo 2 gündür bu nedir anlamadım ilk kez oluyo böyle bişey,hamilelik belirtisi olabilir mi ?hiç duymadım ama böyle belirti sormak istedim,tşk ler ...

ben de hiç duymadımböyle bir belirti... bi doktoruna görün istersen.

Merhaba arkadaşm ben bu seferki hamileliğime aynı senin gibi başladım ağrılarım falan olmadı sen istersen biraz daha bekleyip idrar testi ,yada hiç beklemden bir kan testi yaptır .kan testi her zaman kesindir ve en azından bebeğin varsa sana onunla ilgili ipucuda verir.çünki bhcg değerleri aynı zamanda bebeğin ne kadar sağlıklı oluğunun bir ispatı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 haftasına göre bhcg değerleri var çünki...
sevgilerimle....

çok teşekkür ederim kızlar....inşallah hamileyimdir inşallaaaah...çünkü 1 yıldır bekliyorum geçen ay aşılama oldum negatif sonuçlandı Rabbim daha fazla bekletmesin hayırlı zamanda gelsin bebeğim...

arkadaşım lütfen üzülme ben çok testten sonra hamilelik olmadığınuı görünce hüsran yaşadım bir de tansiyonlarım çıktı.hep olucak diye niyetlen ve asla umudunu yitime.allah sanada bebişini kucağına almayı kımet etsin canım

livacım üzülme bir dahaki sefere olur inşallah ama idrar testi kesin değildir ben adetim geciktikten sonra yaklaşık 20 gün geçmesine rağman nagatif çıktı fakat hamileymişim birde kan testi yaptır canım

çok teşekkür ederim destek verdiğiniz için hala adet olmadım ve belirtisi yok...her ay söktürücü ilaç kullanıyodum bu ay kullanmadım sanırım o yüzden hala olmadım biraz daha bekleyip kan tahlili yapabilirim ama umudum yok pek...yani içimde öyle bi his yok her ay geciktiğinde elim karnımda dolaşıyodum ama bu ay hiç ööle bişi yapmak içimden gelmiyo...Rabbim hayırlısını versin dualarınıza amin diyorum Rabbim tüm isteyenlere hayırlısıyla versin inşallah...

arkadaşım lütfen üzülme ben çok testten sonra hamilelik olmadığınuı görünce hüsran yaşadım bir de tansiyonlarım çıktı.hep olucak diye niyetlen ve asla umudunu yitime.allah sanada bebişini kucağına almayı kımet etsin canım

arkadaşlar demekki belirtisiz hamilelik diye bişi yokmuş kan testi yaptırdım malesef negatif senağlamadua edin...öpüyorum...

X