Hamilelik belirtileri var ama kanda negatif çıktı :(

karakan_7514

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2010
94
1
herkese merhaba. ben 37 yaşındayım. 4 yıldır kullandığım doğum kontrol hapını bıraktım. bu ay eşimle korunmasız olarak birlikte olduk. yaklaşık 2 hafta önce kasıklarımda feci şekilde bir batma belimde bir ağrı oldu. göğüs uçlarında değişiklik ve renk değişmesi oldu. 2 gün öncede başım çok kötü dönüyordu. ardından mide bulantısı başladı. 2-3 kere kustum. dünde kan testi yaptırmaya gittim. sonuç negatif çıktı :KK43: değer :2.30 çıktı :KK43: çok üzüldüm tabiki :KK43: bu kdar belirtiler tesadüf olabilirmi :KK43: şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

herkese merhaba. ben 37 yaşındayım. 4 yıldır kullandığım doğum kontrol hapını bıraktım. bu ay eşimle korunmasız olarak birlikte olduk. yaklaşık 2 hafta önce kasıklarımda feci şekilde bir batma belimde bir ağrı oldu. göğüs uçlarında değişiklik ve renk değişmesi oldu. 2 gün öncede başım çok kötü dönüyordu. ardından mide bulantısı başladı. 2-3 kere kustum. dünde kan testi yaptırmaya gittim. sonuç negatif çıktı :KK43: değer :2.30 çıktı :KK43: çok üzüldüm tabiki :KK43: bu kdar belirtiler tesadüf olabilirmi :KK43: şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

canım adetin geciktimi bilmiyorum ama..
sana iki kişiden bahsedeyim..
bir arkadaş adetine iki gün kala yaptırdı tahlil sonucu 2.0 çıktı...
şimdi 12 haftalık hamile..
diğeri adeti 3 gün geçince yaptırdı sonucu 0.1 çıktı..
sonnra adeti gelmeyince 7. gecikme gününde değeri poztif çıktı
şimdi 7 haftalık hamile..
sonuç ikiside geç döllenme..
eğer hala regl olmadıysan..
testini tekrarla derim..
çünkü ufakta olsa değerinde bi artış var..
inşallah allah nasip etsin gönlünün muradını versin...

canım adetin geciktimi bilmiyorum ama..
sana iki kişiden bahsedeyim..
bir arkadaş adetine iki gün kala yaptırdı tahlil sonucu 2.0 çıktı...
şimdi 12 haftalık hamile..
diğeri adeti 3 gün geçince yaptırdı sonucu 0.1 çıktı..
sonnra adeti gelmeyince 7. gecikme gününde değeri poztif çıktı
şimdi 7 haftalık hamile..
sonuç ikiside geç döllenme..
eğer hala regl olmadıysan..
testini tekrarla derim..
çünkü ufakta olsa değerinde bi artış var..
inşallah allah nasip etsin gönlünün muradını versin...

İnş. olur cnm. çok teşekkür ederim.

adetime 8 gün var daha. peki birşey sorucam hamile olmayan bi bayanda bu değer kaç olurki ?

Canım merhaba seni umutlandırmak istemem ama ben adetim 2 gün geçince kan testi yaptırdım negatif çıktı üzüldüm dün adetimden 7 gün geçti bebişimin benimle olduğunu öğrendim yani diyeceğim şu bekle adetin bi geçsin çalışmalarıda sakın bırakma geç yumurtlamada olabiliyooo

X