Hamilelik belirtilerİ nezaman yaşanmaya başlanır

blue_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
224
0
Hamilelik belirtileri nezan başlar reglıye 1 ay kalamı yada reglı olmaya yakınmı ?? yaşayanlardan yardım ıstıyorum ??

belli bi zamanı yok canım nezaman yumurtladıgına baglı muhtemel ilişkiden 10 gün sonra baslar genelde

mesela hemen adet bitiminde ilişki olduysa adetine 20 gun kala baslar ama eger adetine yakın olduysa adetin gecene kadar belirti olmayabilir kesin bi şey yok yani

sanırım anlayamıyoruz canım sen hamilelikten mi şüpheleniyorsun

regl olursun sonra yumurtlarsın sonra hamiş kalırsın beklenen reglin gelmez ve hamilesindir:))
şaka bir yana yumurtladıktan vucuda baglı bence bende aşırı üşüme vardı adet olcak gibi agrılar birde gögüslerim çok hassastı...

canım öyle bir zamanı yok sadece bazı farklılıklar var öyle anlaşıyor ama çok çokda adet belirtisinden farkı yok

canım bende bugun ogrendım hamıle oldugumu.yaklasık 10 gun once belırtıler basladı..

anladım arkadaşlar teşekkürler :) sanırım kişiden kişiyede degısıyor bu
bende şüphelenıyorum ama regl belırtısımı yoksa hamılelıkmı bunda süphem var ozaman reglımı beklıycem :)

kızlar mtb YARDIM LÜTFEN
ADETıM 3 GÜN GECıKTı AMA TEST YAPTIM BıŞE YOK
LÜTFEN KIZLAR SıZCE HAMıLEMıYıM

canım bende bugun ogrendım hamıle oldugumu.yaklasık 10 gun once belırtıler basladı..

canım senınde gözün aydın :) Allah saglık versın tamamına erdırsın :) :nazar:darısı bızım başımıza sende belırtılerını yazarmısın bıze a.s.

oesmran canım sen kan testi yaptır bence bende daha once yaşadım 10 gun gecmişti ama 10 gun sonunda regl olmuştum

Son düzenleme:
X