Gebeliğe Hazırlık Hamilelik belirtileri mi yoksa regli belirtisi mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

hahahaahhaha

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2024
16
3
21
Merhaba kızlar bu ay içinde reglim bittikten sonra sürekli korunmasız ilişkiye girdik reglim bittikten bir gün sonra ilişkiye girdik bir iki gün sonra kasık ağrısı ile bir damla kan gördüm şuan reglime 9 gün var bir hafta öncesine kadar mide bulantısı baş ağrısı bir iki defa baş dönmesi ve kasık ağrısı yaşadım şuan çok hafif mide bulantısı biraz da karın ağrım ama ikisi de hafif normalde iştahım pek yoktu son zamanlarda ama iki üç gündür gece 3 4 gibi açıp dolabı yemek yemek istiyorum bugün ise regl zamanı olan gerginlik ve hafif ağrılarım var ama daha 9 günüm var olmama siz bu durumu yaşadınız mı biraz tecrübesizim testte yapmadım ve o kanamadan sonra hiç kanama görmedim yardımcı olur musunuz hepinizi seviyorum

Merhabalar regl bitimi olarak bilmiyorum ancak bn yumurtlama takibi yapmıştım yumurtlamadan üç gün sonra göğüs hassasiyeti kasık ağrıları başlamıştı ve eksiye karşı aşırı bir istek vardı ama bn hamile olduğumu dusunmemistim o kadar yoğundu ki adet olacagm sanmıştım regl bir iki gün gecikince test yapmıştım öyle şaşırmıştım . Mide bulantısı veya kan hiç olmamıştı başlarda ama belirtilerinz beklentiden dolayı psikolojik değilse gebelik gibi duruyor

Benim reglim çok sancılı geçmiyor normalde reglimden iki üç gün önce ağrısını hissederim umarım güzel haberlerle gelirim teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…