hamilelik belirtileri hakkında tecrübelilerden bilgi istiyorumm

getlucky

Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2013
5
0
merhaba bayanlar,
bu ay hamile kalmak için denemelerimiz oldu. son adet tarihim 22 hazirandı. yumurtlama dönemine denk getirmeye çalıştım.
15 Temmuzda beta HCG yaptırdım değerim 0.9 çıktı. idrar testleri ise zaten hep negatif çıkıyordu.
önceki regl tarihime göre 2-3 gün gecikme yaşıyorum. reglimin tüm belirtileri var. acaba bu belirtiler hamilelik döneminde de yaşanıyor mu? kimselere bir şey soramıyorum. ailemden kimseyi umutlandırmak istemiyorum. stresten de gecikmiş olabileceğini düşünüyorum.
sorum şu erken hamilelik döneminde yaşanan belirtileri öğrenmek istiyorum. ve 5-6 Temmuz yumurtlama dönemine göre 15 Temmuz kan testi erken mi? yoksa gebelik olsaydı bu tarihte kanda çıkar mıydı? :18:

adet günün gelmesini bekle adetin geçikmesinden sonra 3. yada 4 günü yap kesin olsun bugünlerde de zaten idrar testinde çıkar kan testini erken yaparsan değerlerin düşük çıkar en garantisi günün geçmesini bekle derim .. inş. tez zamanda gebiş kalırsın

teşekkür ederim. normal şartlarda dün- bugün regl olmam gerekiyordu. öncesinde kahverengiye yakın bir akıntı gelirdi. benim için en belirgin özellliği buydu. şimdilerde ise 1 haftaya yakındır beyaz akıntım oluyor. konuya yeni yeni dahil olduğumdan bir şey de bilmiyorum:) psikolojik herhalde hemen hemen 1 haftadır garip bir yorgunluk var. oda iştendir diyorum kendimi çok inandırmak istemiyorum. 5-6 Temmuz yumurtlama dönemine göre kan testi için en uygun tarih sizce ne olabilir?

X