hamileliğin rken dönemlerinde muhakkak akıntı olmalımıdır.

yosunnk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2010
147
6
arkadaşlar hepinize merhaba.be bu foruma uzun zaman önce üye oldum.hala hamile kalabilmeyi bekliyorum,şimdilik hiçbir sorunum olmamasına rağmen.kimi zama çok okudum burayı kimi zaman da psikolojik nedenlerden ötürü uzaklaştım buradan.sorum şu; hamilelikte illa ki akıntı olur mu yoğun bir şekilde.adetim 2 gün gecikti.belki de normal bir gecikmedir bilemiyorum ama.ben de kasık batması fecii bel ağrısı olduğundan şüphelenmiyo da değilim.akıntım ise ara ara oluyo diyebilirim.cuma günü mesela çok oldu.ama genel olarak akıntım pek yok.başından hamilelik geçmiş olanlar acaba bilgi verirler mi.

bence bu genel geçer bir bilgi değil.benim arkadaşımın her ay adet dönemine yakın akıntısı olur du,geçen ay akıntım olmadı galiba hamileyim dedi ve test yaptı hamileydi.bu belirtiler herkes için doğru olmayabilir.biz ne kadar kendimizi harab etsekte şu veya bu belirtilerle olmuyorsa malesef olmuyor.olacaksa da hiçbir belirtiniz olmadan da gelebiliyo.ben de 3 senedir bekleyenlerdenim.hiç bir ay da kendimde en ufak bir belirti hissetmedim ( psikolojik bile olsa).bu ay sadece sol kasığımda çok hafif ağrı var yumurtlama günümden beri.ama o da kist olabilir.her ay o bunalımları yaşamak ve her ay da yeniden ayağa kalkmak.bakıyorum da ne kadar kuvvetliyiz...ne diyeyim Allah OL demeyince olmuyor işte.size tavsiyem hiç bir belirtiye yakılmayın.Allah gönlünüze göre versin...

yosunnk merhaba...ben yeni hamile sayıldığım için hatırladıklarımı soliyim.diğer adetlerimde hep akıntım olurdu ama adettin bir kaç gün oncesinde o akıntı yerini kuruluğa bırakırdı ama hamile olduğumu oğrendiğin ay akıntı azar azar devam etti. bel ağrılarım hamileliğimi oğrendiğimin oncesindeki 2 ay olmuştu ama çok şiddetliydi yatıp dinlenmem gerekiyodu o derece.hatta 3. ayda olucak adet belirtilerim alt ust oldu derken o ay bel ağrım olmamıştı.herkeste bu belirtiler değişiklik gosteriyo sanırım.
ama benim hepinize önericeğim şey şu, soğan suyu kürünü denemeniz olacak kızlar.ben burdan olsun kendi arkadaş, aile çevremden olsun işe yarayan çok insan duyunca yapmaya karar vermiştim.zor da olsa yaptım ertesi ay adet gordum ve ikinci ayında hamile kaldım.tabi tek sebep bu değildir vesiledir belki ama yinede mideniz müsade ediyosa ne zararı var dimi

Akıntı şart deil kimileri 2 ayını doldurmuş dha yenı akıntım olmaya bşladı dıyen bıle duydum akıntı bebeği koruyan birşey

ilgilenen arkadaşlar ayrı ayrı teşekkürler hepinize. sağolun.
bende normal şeffaf akıntı var belim acayip ağrıyo 4-5 gündür.28 inde olmam gerekti.ama olmadım hala.ama en azından adetim gelmeden 1-2 gün önce akıntım koyulurdu.yavruağzı olurdu mesela.ama hala şeffaf ve beyaz..Allahımın takdiri ne diyeyim.ol derse olacak birgün.

adet oldunmu ??
Cumartesi pozitif test yaptim ve seffaf akintim vardi adet gecikmesinin ardindan 2 - 3 gün boyunca...

benim de hala şeffaf akıntım var.geçtiğimiz cuma baya yoğundu.aman allahım bu ne dedim.hala gelmedi kırmızı fln da. ALLAHIM inşallah tutunur bana bebişim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…