hamileliğin ilk haftalarında kilo aldınız mı hiç ben biraz kilo aldımda

Eğer şuanda hamileysem evet aldım canım yaa hele karnım okadar şişki sanırsın 4 aylık hamileyiim eğer şimdiden böleysem ilerde noolur bilmiyorum neyse yarın sabahtan kan testi yaptırcam bakalım akşama öğrenirim sonucu çatlıyorum ama meraktaan :KK66::KK66:

ben zaten son 6 ay içinde 7 8 kilo almış biri olrak son 1 ay içinde 2 kilo aldım... ama kilodan ziyade karnım değil 6 haftalık hamile 4 aylık hamile gibi.. bildiğin şiş yani... sonumu hayal edemiyoruuummm :)) ama dikkat etmeye çalışıyorum abartmadan normal yiyorum şimdilik

Ben hamile kalmadan önce yememe içmeme çok çok dikkat eden biriydim.Yağlıyı,tatlıyı ağzıma sürmezdim.Hamile olduğumu düşük tehlikesiyle birlikte öğrendim ve ailem(aslında annem) tamamen yemememe bağladı ve ilk hafta 2 kilo 12.hafta bittiğinde ise 7 kilo almıştım.Allah'tan 12.haftadan sonra kendi evime geçtimte ülkeyi olası bir kıtlıktan kurtardık.Şuanda ise 32 haftalık hamileyim ve toplamda 15 kilo almış bulunuyorum.:KK37::131:

bende 5. haftamdayım iştahım gayet açık sabah bulantılarım yok..sigarayıda hamile olduğumu öğrendiğim gün bırakınca bişeyler tıkınıyorum sürekli :))bu böyle olmıcak karnımda hep şiş 4-5 aylık gibi duruyoo

X