hamileliğin günü varmı?

dbs

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
502
4
ya arkadaşlar bu gebelik illa yumurtlama dönmindemi oluyo adetin bittiği günün ertesinde hamile kalınamıyomu illa adetin 12-15.günlerimi ben anlamıyorum bu hesabıdamirmirmirmir

canım o tarihler sadece hamile kalma ihtimalinin yüksek olduğu günler ama diğer günlerdede hamile kalma ihtimalin var.önemli olan yumurtanın kanalda olması

ooff bilim adamı mı olacaz profosörmü sadece anne olmak istiyoruz ya yok adet günü yok yumurtlama günü yok bacaklar havaya ne zor işler yahuu ...

ooff bilim adamı mı olacaz profosörmü sadece anne olmak istiyoruz ya yok adet günü yok yumurtlama günü yok bacaklar havaya ne zor işler yahuu ...

ahahahahaa Allah ta seni güldürsün canım yaa güldürdün beni sabah sabah. :roflol:

haksızmıyım be şekerim ben okurkn bu kadar hesap kitap matemeatik yapmadım

canım benim son adet tarihim 10 şubat, ama hamile kaldığım muhtemel tarih ultrasona göre 16 şubat:) yani önemli değil o tarihler hesaplama yapma hiç rahat bırak kendini. ben kaç ay boyunca hesapladım olmadı hesaplamadığım tek ayda hamiş kaldım:)
merak etme en uygun dönemde hamile kalacaksın.
ama bacaklarını kaldır havaya ihmal etme hatta duvara daya, zor biliyorum ama ilişki esnasında da dayamaya çalış sonra da 20 dk duvara dayalı tut sağ yanına dön bacaklarını karnına doğru çekip 3-4 saat yat öyle. ben bunu denediğim ilk ay hamiş kaldım bir arkdşm da bunu ilk denemesinde hamiş kaldı sen de dene. Allah gönlünüze göre versin.

amin canım yaa kaldıralım bakalım bacakları inşallah olur...yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…