Hamileliğimi bugün öğrendim, geçen hafta antibiyotik kullnmıştım bişey oldumu acaba ?

xsxekerkxixzcandy

İyi ki geldin pamuğum..
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
5.069
4
kızlar bugün öğrendim hamileliğimi öyle tuhaf ki içim :) geçen hafta antibiyotik kullnmıştım acaba bebişime bişey olmuşmudur? bilginiz varmı?? lütfen yardım,
bayramdan sonra doktora gideceğiz

hayırlı olsun canım.Allah analı babalı büyütsün.bilirim o duyguyu.Allah olmayanlarada o duyguyu tattırsın. çift çizgi görmek gerçekten çok güzel oluyor.benim kızım 6 aylık.şimdi uyuttum.çok cadı oldu.çok yaramaz.inşallah o zamanlarıda kızınla birlikte görürsün. aaa bak içimden kız geçti. acaba kızın mı olacak.hayırlısı olsun eli ayağı düzgün sağlıklı olsun cinsiyet mühim değil. anntibiyotik kullandım diyorsun.korkma Allahın izniyle bişey olmaz.bende kullandım.ama içinde kuşku varsa doktora gidince söyle bakalım ne diyecek.

bebeğiniz hayırlı olsun.antibiyotik konusuna gelince bence bir an önce doktorunuzla konuşun.içiniz rahatlar.ben tatsız bir olay yaşamıştım.sizi korkutmak istemem.farklı bir durumdu benimkisi.umarım bebeğiniz ve sevdiklerinizle mutlu ve sağlıklı bir hayat sürersiniz.sevgilerle

:ecrin_bebek: canım gözünüz aydın. allah tamamına erdirsin.inş. sağlıkla kucağına alırsın. annesi korkma bişeycikler olmaz inş.yinede doktorunla konuş onunda bilgisi olsun en azından için rahatlar.kendine dikkat et iyi bakkendine çünki artık yanlız değilsin!!!!!!:ecrin_bebek:

kızlar bugün öğrendim hamileliğimi öyle tuhaf ki içim :) geçen hafta antibiyotik kullnmıştım acaba bebişime bişey olmuşmudur? bilginiz varmı?? lütfen yardım,
bayramdan sonra doktora gideceğiz

kutluyorum:) bende hamile olduğumu bilmeden ilk ay antibiyotik (2 gün) kullanmıştım. hiç bir şey olmadı, bebeğim çok sağlıklı allaha sükür. senin bebğine de bir şey olmaz inşallah.

kulandığın antibiyotiğin adını yazarsan iyi olur
bişey olacağını sanmam erken dönem de ama yinede dikkat et

Canım öncelikle hayırlı olsun, bebişini sağlıkla kucağına almanı Allahtan diliyorum.
Antibiyotik kullanmanın hamileliğine etkisi olacağını sanmıyorum. Bir doktor arkadaşım hamilelikte antibiyotik kullanan annelerin bebişlerinin dişlerinde ileride sarılık olabileceğini başkada bir etkisi olmayacağını söylemişti. Aynı doktor arkadaşım bir kadın hamile olduğunu öğrenene kadar aldığı ilaçlar bebeğe zarar vermez demişti.
Ben hamile olduğumu bilmeden apranax fort kullanmıştım ki bu ilacın yan etkisi büyük ölçüde düşük yaptırmasıymış. Ama hiçbir şey olmadı.
Sakın merak etme emin ol kullanıdğın antibiyotiğin bebişe bir zararı olacağını sanmam. Sen genede doktoruna bu durumu söylersin eminimki oda aynısını söyleyecektir sana.

hepinize teşekkürler Allahım kucağıma aldığım günleri göstersin inşallah, benimle birlikte bütün isteyenlerin yüzünü güldürsün

HAYIRLI OLSUN BEBEĞİN BİTANEM ALLAH HAYIRLISIYLA SONUNA KADAR GETİRİRSİN İNŞALLAH...canım zannetmiyorum bişey olmaz ben zaten hamilelğimi bounca mecburiyetten anitibiyotik kullandım meraklanma allah a emanet olsun küçük meleğin sağlıcakla inşallah kucağına alırsın ....

Hayırlısı olsun canım.Kullandığın antibiyotiğin adını hatırlıyosan doktoruna danışabilirsin onlar gerekirse ayrıntılı ultrasona sokarlar.Herşey gönlünce olsun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…