hamileliğim normal mi?

huzurhuzur3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2010
14
2
merhaba arkadaşlar
bende bugün aranıza katıldım benide aranıza alırsanız sevinirim . temmuz ayından beri
misafir olarak girdiğim bu siteye bugün üye oldum . bir kaç sorum olacak sizlere benim son sat tarihim 16 ocak 2010 ve benim 9 şubatta adet olmam gerekiyordu olmadım ve o gün kanda beta hcg ye baktırdım. 28.5 çıktı. 2 gün bile geçmeden bir daha yaptırdım 100.2 çıktı aceba normal mi arkadaşlar. kafam karıştı. cevaplarınız için şimdiden teşşekkürler . sevgiyle kalın.

çok teşekkür edrim. peki bu değer normal mi yükseliş falan bu kadar kısa süre de bir de kaç haftalık aceba bir bilgin varmı dır. arkadaşım

benim de geç döllenme den dolayı geç katlamıştı değerlerim düşün bi ara korkmuştum bile 516 çıkan sonuç 2 gün sonra 1370 çıkmıştı o sebepten normal sen iyisini düşün . sanırım çok yeni bebeğin :) adetine yakın hamile kalmışsın ben gibi :) değerine yine baktır 2 günde bir görüceksin nasılda katlıyo :) şuan ki değerine göre 2 haftalık gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…