Hamilelerrr, akıntı belirtisi yasayanlar tarif edebilirlermi nasil bir akintiydi?

Cevap verirmisiniz hamile olan biri tarlusal kullanırsa adet olur mu hamile olduğu için olmaz mı bilen yazsın

Selam kızlar, yeniyim burda.
Benim de bir sorum olacaktı, üç gün önce kahverengi leke geldi, şimdi de sarı akintim var giguslerim agrimiyor ama hassaslik var ve ara ara bel ağrım var.
Ümitlenmim diyorum ama....

Ca
Selam kızlar, yeniyim burda.
Benim de bir sorum olacaktı, üç gün önce kahverengi leke geldi, şimdi de sarı akintim var giguslerim agrimiyor ama hassaslik var ve ara ara bel ağrım var.
Ümitlenmim diyorum ama....
Canım benim en büyük belirtim göğüslerimdeki yeşil damarlar olmuştu belki faydası olur her belirti herkeste olmaz ama yine de diyim dedim ama inş hamişsindir :)

selam kizlar, nasilsiniz?

benim dün adetim baslamasi gerekiyordu ama gecen hafta bi gün kahverengi leke geldi 3 gün birsey yoktu sonra ara yine kahverengi lekeler geldi, dün biraz kan geldi oda kesildi simdi sadece hafif lekeler devam ediyor, böyle hafif kanamasi daha dogrusu lekenmeleri olupta hamile olan varmi aranizda?

cevap verirseniz cok sevinirim, kafam allak bullak

valla beklıyorum beybısı.bugun regl gunum bakalım olacakmıyım ama umudum yok tek ilişki oldu yaa .sen naptın

Bilmiorm desem ay cnm artık dusunmuorm ya takmiorm yani takip etmiorm ayin 20 nde olmam lazım bakalım bekliorm ya olacam yada hamileyim :)kısmet artik

Kızlar ara ara kasıklarım vuruyor göğüslerim kenarları ağrıyor kasik ağrısı geçince yoktur diyorum ana batınca var mı acaba diyorum bir de yüzüm sivilce doldu adet e 7 gün var

Kizlar meraba ben de bir bucuk yildir ugrasiyorum.gecen ay catlatma ignesi kullandim olmadi.bu ay pek umursamadik ama cok enterasan seyler oluyo.agiz kurulugu ilk defa bu kadsr net,arada yaniyorum gibi hissediyorum elim ayagim yuzum,sol kasigimda yururken bayagi bi agri oldu karnimda agri oluyo ara ara.beyaz bi akintim var arada camasirimi islatacsk kadar oluyo,belim agriyo gogus uclarima dokununca agriyo yani acikcasi hamileyim gibi hissediyorum:) 6 gun var adetime bakalim nolacak catlatma ignesinden sonraki ay hamile kalan var mi acaba

Canım bende bugün 31nci gunumdeyim ve belirtilerimiz aynı seninle şaşırdım. Bir haftadır falan elim ve ayağım özellikle akşam geç saatlerde bi anda yanıyor gibi oluyor. Sonra gündüz falan ayaklarım garip bi şekilde usuyor soğuk oluyor. Kasiklarimda hafif ağrılar oluyor. Bir de bir hafta on gündür beyaz sarimsi krem gibi ve camasirimi ıslatan akintim oluyor. Pazartesi yaptığım test negatifti. Test yapmak için yine pazartesiyi bekliyorum tabi regl olmazsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…