Hamilelere özel köşeme hoşgeldiniz

köşen hayırlı olsun cnm biraz geç oldu ama sanurum temiz oldu
bu fıkralarada bayıldım hepsini aldım jeyyar

ya cok kötü oldum aglatın beni senağlamasenağlama

ağladım bi sürü akşam akşam! :çok üzgünüm:senağlama

Edacım köşende yazdığın herşeyi kahkahalarla okudum canım, çok güzeldi hepsi,bir solukta okudum, devamını bekliyorum, öpüldün..

edacım yazılarını baştan sona okudum gülmekten öldüm valla hepsi çok güzel ellerine sağlık canım öptüm...................:Roflol:

Bende hamisim ve 2 gun sonra ilk kontorulumu olucam ve ilk kez bebisimi gorucem.Valla gunler gecmek bilmedi sonunda az kaldi bebesimin kalp atislarini duymaya.Ay bakalim nasil bir his olucak

hanımlar merhaba.bişey sorcam sizlere.ben 8 aylık evliyim ve hala bir bebişimiz olmadı.maydonoz suyunu kaynatıp buharında durmak iltihabı söküyomuş ondan sonra hamile kalınıyomuş.deneyeniniz varmı yada bu saçma bi ihtimal mi.lütfen yardım edin.yoksa herşeyi deniycemmm...

canım biliyorum bir umut anlamaya çalışıyorum ama senin bu yazdığını benim bir arkadaşım evliliğinin ilk yılında yapmış hatta daha birsürü şey,sıcak su buharına tutmalar,bazı otları kaynatıp buharına oturmalar her duyduğunu sonuçmu ;10 yıldır çocuğu olmuyor sıcak rahime ve yumurtalıklara zararlıymış,banada söylediler birçok şey hiçkimseyi dinlemedim doktorumdan başka ,kendimin yaptığıysa sadece bol bol dua etmekti ve şükürler olsun Rabbim kabul etti...

umarım herşey gönlünce olur,uygulayıp uygulamamak tamamen senin insiyatifinde....

Sıcak suyun ve sıcagım yumurtalıklara zarar verdiğini doktorum söyledi!
Lütfen bir doktora git...Benimde uzun zaman olmadı..Ama böyle kulaktan dolma bir şey yapmadım..Lürfen doktora git..ve tedavini yaptır.

bende hamile değilim ama köşe çok hoşuma gitti özellikle fıkralar harikaydı emeğinize sağlık

ya kızla şu takvimlerinizden nasıl eklicem ben bi trülü yapamadım hepsi çok tatlı bend eistiyorum nolur yazın

slm kelebek köşenin adı dıkkatımı çekti hamile olunca evt bende hamileyim 5 yıllık evlıyım ılk bebgimi bekliyorum bu çok güzel bi duygu allah herkese tatdırsın daha yeni ama inşl hayırlısıyla bebegimi kucagıma alcagım günde gelir sen sohbet etmek isterim cvp yazarsan sevinirim.

daha 8 aylık evliymişin neden bu kadar acele edıyosun bende5 yıllık evlıyım ve şu anda 8 haftalık hamileyim banada çok dediler ama yapmadım bence iyi bir doktora gitmen en iyisi herşeyi allah vakti zamnında verir buna inanhiç saçma sapan seylerle ugraşma derim.

sabriya hosgeldin canim...gerci ben de burayi yeni gordum ya caktirma..
nasilsiniz bakalim kizlar.hamilelik nasil gidiyor...???.

hayırlı olsun köşeniz ilgimi çekti :)) çünkü bende hamileyim umarım güzel paylaşımlar olur sevgiler.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…