hamileler nolur yardım

ciko07

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2010
5.902
818
Evlendigimden beri korunmadigmiz halde bebegmz olmuyo pko var bende :KK43:
Hamile arkadaslarim rica ediyrm bi ayetel kursi ve bi elham okuyup sude arkadasimn bebegi olmasi icin bagsliyrm dermisiniz allah rizasi icin :KK43:
41 hamile olmasi gerekiyo

Hamile arkadaslarim rica ediyrm bi ayetel kursi ve bi elham okuyup sude arkadasimn bebegi olmasi icin bagsliyrm dermisiniz allah rizasi icin :KK43:

Ben hamile değilim ama hamile arkadaşıma söylerim. Okutabilirsem cevap yazarım

Allahim insallah tuumm isteyenlere annelik sevgusini tattirdinn.tum kalbimle diliyorum rabbim sizlere hayirli bir evlat versin insallahh (hamile deyilim ama icimden gelldi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canm ben okudum Allah im kabul etsin insallah isteyen herkese hayirli evlatlar versin bizlerede kavusmayi nasip etsin bebeklerimize:nazar:

Allahim insallah tuumm isteyenlere annelik sevgusini tattirdinn.tum kalbimle diliyorum rabbim sizlere hayirli bir evlat versin insallahh (hamile deyilim ama icimden gelldi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ay amin insallah olsun gönülden dilemek ayri bisey ck tsk ederm

ben de okudum Allah hayırlısıyla nasip etsin.

Allah kabul etsın ınsallah bende okudum :KK54:

Merhaba canım bendede pko vardı sol yumurtalığımda yumurtlama takibi yaptırdım adetlerim de düzenlidir bir yumurtam oluştu doktor gün verdi ilişki için yaptık rabbime şükürler olsun ilk takipte hamileyim
Sen ne aşamadasın bilmiyorum ama inşallah gönlüne göre olsun

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Merhaba canım bendede pko vardı sol yumurtalığımda yumurtlama takibi yaptırdım adetlerim de düzenlidir bir yumurtam oluştu doktor gün verdi ilişki için yaptık rabbime şükürler olsun ilk takipte hamileyim
Sen ne aşamadasın bilmiyorum ama inşallah gönlüne göre olsun

Benim daha yeniyms doktr öyle syledi blmyrm cnm sogan kuru kullanıyorum birde su ovulasyon testinden aldm kendim takip ediyorum koyulasmaya basldi ins bende hamile kalilrm

Benim daha yeniyms doktr öyle syledi blmyrm cnm sogan kuru kullanıyorum birde su ovulasyon testinden aldm kendim takip ediyorum koyulasmaya basldi ins bende hamile kalilrm

İnşallahh canım bende kullandım ovulasyon testi beceremedim yumurtan oluşuyo kaç mm sağlıklımı oluşuyosa çatlıyormu bunlarda çok önemli bunu doktor söyleyebiliyor

ben okudum canım,duada ettim.
Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin(AMİN)

X