Hamileler lütfen baksın

merve244

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2024
42
2
20
Arkadaşlar yerleşme kanamasında idrar yaptıktan sonra gelen yoğun akıntı olur mu çünkü idrarimi yapıyorum ardından uzayan böyle adet kanı gibi kan geliyor ve 2 gundur bu böyle devam ediyor bazen ped doluyor ama ilk defa böyle oldu mesela şimdi 3 gündeyim ama hafif bir akıntı car kırmızı renkte ama idrar yapınca ardından yoğun uzayan kan geliyor ve böyle koyu yuvarlak birleşmiş kan gibi kan var pıhtı galiba ama ilk defa böyle oldu ve ilk gün belim çok ağrıdı yanı öyle böyle bir ağrı değil oturamadım sırt kısmı kuyruk sokumu üstü

Hayır yerleşme kanaması öyle olmaz. Regl olmuş olabilir misiniz? Bende kimyasal gebelikte bunu yaşadım geçen hafta. İlk başta yerleşme kanaması sandım ama çok yoğun gelince olmadığını anladım

Ya normal de hani ped dolardı ama şimdi idrar yapıyorum ondan sonra uzayan akıntı geliyor kan ve aynı regl kanı gibi ama pede dolmuyor mesela 2 gün sabah kalktım tuvalete gittim ayaktayken böyle çeşmeden akar gibi uzayan şekilde pede geldi hatta kan oldu çamaşırım falan acaba stres olduğum için mi böyle oluyor

benim de genelde reglim pıhtılı ve idrardan sonra böyle uzayan sümük gibi peçeteye geliyordu. o yüzden bana normal geliyor ama size ilk kez olmus.

ben yerleşme kanaması yaşamadım ama sanırım yerleşme kanaması lekelenme tarzı peçeteye sürüntü şeklinde geliyor

bende yaşamadım yerleşme regl olmuşsun canım benimde o şekil gelir pıhtılı olabiliyor bünyen değişmiştir vs yerleşmede ped dolmaz arkadaşım da olmuştu pembe veya kahverengi tonlarında silince gelir ve 1 veya 3e gün sürer kırmızı varsa regl

benimde oldu öyle canım idrardan sonra geliyordu cogunlukla kontrole gittiğimde kist cıkmıstı

Benim kırmızı ve idrar yaptıktan sonra akıyor bakıyorum böyle pıhtılar var küçük küçük rengi hiç pembe ve kahverengi değildi sadece ped dolmayınca bu sefer ona bir şey oldum pede akan idrardan sonra geliyor regl demi bu

Adetin sökülüyor yerleşme kanaması yaşamış biri olarak sadece kahverengi lekelenme oluyor adetten 1 gün önce oldu bende 2 gün sürdü geçti ama kan ve ya pıhtı şeklinde değildi sadece leke vardı hafif hafif. Kırmızı kan varsa zaten regl olmuşsunuz mevsimsel olabilir

Valla canım sadece idrarla geliyorsa idrar yolunda bir sıkıntı olmasın enfeksiyon vs bir baktır bence

İdrarda kanın rengini açmış olabilir bilemedim bir Dr görün benxe

Canım regl olmuşsun sen. Yerleşme kanaması 2/3 gün sürmez öyle çok bir kan gelmez. Pembemsi bir akıntı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…