Hamileler, Göğüs Ucu Sızınız Ne Zaman Azaldı?

EvrimKuzey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
9.630
144
46
Adetten önce göğüs ucu sızlayan hamile arkadaşlar,sorum sizlere; ne zaman bu sızı sizi terketmeye başladı? Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim..

yaa benimde gögüslerim 4-5 gündür geneli sızlıyor
Bugün yarın adet günüm :teytey:inşallah olmam

Benim merak ettiğim adet öncesi göğüs ucu sızlayıp,adet sonrası hamile kaldığını öğrenen arkadaşların göğüs ucu sızılarının ne kadar süre devam ettiği?

Ve de göğüs ucu adet öncesi sızlayıp adet gören var mı? Bakın bunu da çok merak ediyorum..

Balsurat muhakkak bu soruyu adet olursan cvpla arkadaşım benim için

canım benim adet olmadan önce göğüslerim acımaya başlamıştı halen de acıyor şu an hamileyim yani..ucları falan çok acıyor değemiyorum yani..

Benim merak ettiğim adet öncesi göğüs ucu sızlayıp,adet sonrası hamile kaldığını öğrenen arkadaşların göğüs ucu sızılarının ne kadar süre devam ettiği?

Ve de göğüs ucu adet öncesi sızlayıp adet gören var mı? Bakın bunu da çok merak ediyorum..

Balsurat muhakkak bu soruyu adet olursan cvpla arkadaşım benim için

MERHABA ARKADAŞIM DAHA YENİ ÜYEYİM AMA BENİMDE ÇOK ENTERESAN 2 AYDIR ADETİME 2 HAFTA KALA LEKELENME VE GÖGÜSLERİMİN AĞRISINDAN DURAMIYORUM TAM HEVESLENİYORUMKİ ADET OLMUŞUM ONUN İÇİN BEN PEK GÖGÜS AĞRISINA ARTIK İNANMIYORUM ANLAYACAĞIN İNŞALLAH SENİNKİ HAYIRLISI OLUR HAKKINDA..............

sevgili evriş
ucu bucagı farketmez benimde agrıyo ama hamile değilim lülülülülülü

Saol Balsurat ama sanırım kimsenin geçmemiş,herkesin artmış anlaşılan,umarım sende devam eder :)

canım benim adetim yaklaşınca göğüs uçlarım sızlar hatta kaşındığı zamanlar bile olur birde bayaa bir büyürler:eek: ama adet olunca hepsi geçer fıss diye sönerler her ay böyleyim benn:roflol:

benimde çok sızlar göğüs uçlarım ve şişerler. hatta azıcık zıplayayım sürtünür ve bağırmaya başlarım. ama adet oldukdan sonra fısss hepsi geçer. kız sende ne var niye soruon bunları msn nie kapalıııı :eek:klava:

kızlar benım ama gögüsüm uçları hassas ,göğüs komple sızlıyor dananın kuyrugu bu hafta içi kopar:roflol:

benimde çok sızlar göğüs uçlarım ve şişerler. hatta azıcık zıplayayım sürtünür ve bağırmaya başlarım. ama adet oldukdan sonra fısss hepsi geçer. kız sende ne var niye soruon bunları msn nie kapalıııı :eek:klava:

Damlacığım, hayatımda ilk kez göğüs uclarım sıkınca sızlıyor,yumurtlamadan üç gün önce başladı,o zaman baya şiddetliydi ama şimdi sızı azalmaya başladı,sadece göğüs ucuna bastırınca anlaşılıyor.. ondan sormustum. Cuma günü de regl olmayı beklıyorum.. Genelde çevrimdışı görünüyorum Damlam,sen bana yazmak istersen yaz,ben sana ulaşırım sengözlerimebaksanab

ya arakdaşalr bu göğüs ucu sılaması acaba prolaktinemi bağlıkii.. ben geçen ay hormon tstleri yaptırdım nomrladi.. ama yumurtlamadan sonra bende göğüs sızısı oldu.. hatta dış gebelik yaşadığımdada olmuştu.. acaba hamişmiyim diye sevinirken adet oldum..kafam karıştı benimde.. artık bende belirti melriti aramcıam arkadaşş. off yaa.. iiice kafa karışıyo başka bişi yok:KK43:

X