hamılee olabılırım...

be_reN

I'm takin back my love
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2009
2.726
4
mrb kızlarr bıgunn buraya yazacagımm hıc aklıma gelmemıstıı :eek: ben sıze bısey danısmak ıstıyorumm henuzz 10 aylık evlıyımm ve hamıle olmam gıbı bı durumum varr.. :CüvCüv: cok ıstıyorumm aslında bı bebısımızın :ecrin_bebek: olmasını ama tereddut edıyorumm,henuz yenı evlıyız ve evlılıgımızın daha oturmadıgını dusunuyorum..sorunlarımız da varr her evlılıkte olup olacagıı gıbı..endıselendımm acıkcasıı.. fisfisfis su an regl gunumu beklıyorumm.. a.s acaba hamıle oldugumu ogrenırsem bu endıselerımm acabalarımm yok olur muu? tabııkıı cok sevınıcemm her ne olursa olsunn hihoyyyt ama ıstee bılemıyorumm su an yaa kafamm karısıkk bana fıkır verır mısınızz.. :sm_confused:

tebrik ederim ilk once iyisallah hamilesindir,,,,
tabiki insan hamile oldugunu ogrendiginde heleki istedigin bi gebelikse hem cok sevinir hemde cok endiselenir,1000 turlu sorular cikar meydana,cikmalida zaten,iyi anne babanin endiseleridir bunlar,,,,,,ama onu veren RABBIM rizkinida verir unutma,yeterki saglikli ve hayirli olsun,,,,,,,,,,,

hersey gonlunce olsun canim,,,,,,,:Saruboceq:

cnm ne gıbı bı belırtılerın var hamıle olabılırım dedın ya

slm arkadaşlar ben yeni katıldm bu siteye:)
10aylık evliym.3 ay önce kist nedenyle desolet kullandm sadece 2 ay.1 aydr kullnmıyrm dr.um kistn bittiğni söyledi.mayıs ın 16sında adetm geldi ve bitti.dün kahverngi şeklde lekelenmem oldu normal şartlarda adetime 1hafta var.hamile olabileceğimi düşünüyrm.çünkü korunmuyrz.ama çok endişeliyim.böyle bişey yaşayan arkadşler varsa lütfen fikirlerinizi bekliorum:KK43:(tşk ederm.

tebrik ederim ilk once iyisallah hamilesindir,,,,
tabiki insan hamile oldugunu ogrendiginde heleki istedigin bi gebelikse hem cok sevinir hemde cok endiselenir,1000 turlu sorular cikar meydana,cikmalida zaten,iyi anne babanin endiseleridir bunlar,,,,,,ama onu veren RABBIM rizkinida verir unutma,yeterki saglikli ve hayirli olsun,,,,,,,,,,,

hersey gonlunce olsun canim,,,,,,,:Saruboceq:

sag oll tatlımm yaa guzell dusuncelerınn ıctenn yorumlarınn ıcın.. ama ıstee dıyorumm yaa annelık cok buyukk bı sorumlulukk bu korkutuyorr sanırımm benıı..
[
QUOTE=svlkbr;7303201]cnm ne gıbı bı belırtılerın var hamıle olabılırım dedın ya[/QUOTE]

canim korunmadiniz mi da boyle bir endisen var?

tatlımm soylee esımm epeydırr ıstıyordu bebekk bende ıstıyorumm aslındaa soyledıgımm gıbı .2 hafta oncee fılann 2-3 kere korunmadan bırlıkte oldukk..ama henuz erken mı kıı ee bıraz sorunlarımızz varr annelık gıbı bı sorumlulukk endıselendımm acıkcasıı.. korkuyorumm senağlama

be_ren, ben 4 aylık evliyken hamile olduğumu öğrenmiştim. inan bana hamileysen eğer annelik psikolojisine hemen girersin. erken olması önemli değil bence. nasılsa çocuk istiyormuşsunuz. hem ben de eşimle çok kavga ederim. ama birbirimizi seviyoruz. ve kavgalarımızle ve de oğlumuzla yaşayıp gidiyoruz. eğer hamileysen tebrikler.

be_ren, ben 4 aylık evliyken hamile olduğumu öğrenmiştim. inan bana hamileysen eğer annelik psikolojisine hemen girersin. erken olması önemli değil bence. nasılsa çocuk istiyormuşsunuz. hem ben de eşimle çok kavga ederim. ama birbirimizi seviyoruz. ve kavgalarımızle ve de oğlumuzla yaşayıp gidiyoruz. eğer hamileysen tebrikler.

tsk ederımm tatlımm bakalımm artıkk hakkımızda hayırlısı olsunn.. hamıleeysemm zatenn haberınızz olurr.. ya burda yadaa mutluluktan uctugunuzz haberler bolumunde.. a.s

kızlar bu ay umutluyum ama kısmet reglime dört gün var beklemekten başka çare yok sanırım

ya ben bu ay doktora idrar yolarında enfeksiyon şikayetiyle gittim dahiliyeye. o da gebelik olabilir diye kadın doğuma git dedi. doktor ultrasonda rahim içi kalınlaşmış ve bişe gözüküyo dedi ama daha günüm geçmemişti testte negatif çıktı. doktor test negatif ama yüzde yüz gebe değilsin diyemem dedi. nolacak bilmiyorum

bu durumu yaşayan var mı kızlar adetime 4 gün var ama bazı değişimlerdevar

kızlar bu ay umutluyum ama kısmet reglime dört gün var beklemekten başka çare yok sanırım

teşk ederim herkese allah sabır versin hayırlısı olsun işallah

sızz beklıyorsunuzz ozamann :jeyyar: ınsallahh olurr ozamann tatlımm... Rabbım hayırlıı saglıklı evlatlar versınn ınsallahh ısteyen herkese... :ecrin_bebek:

ya ben bu ay doktora idrar yolarında enfeksiyon şikayetiyle gittim dahiliyeye. o da gebelik olabilir diye kadın doğuma git dedi. doktor ultrasonda rahim içi kalınlaşmış ve bişe gözüküyo dedi ama daha günüm geçmemişti testte negatif çıktı. doktor test negatif ama yüzde yüz gebe değilsin diyemem dedi. nolacak bilmiyorum

bu durumu yaşayan var mı kızlar adetime 4 gün var ama bazı değişimlerdevar

hımm durumm bıraz karısıkk dıyorsunn yanıı :uhm: valla tatlımmm hıcc bılmıyorumm ınan.. :çok üzgünüm: bakalımm sen bıı bekle bakalım reglını bı hafta 10 gun gectıkten sonra tekrar test yaparsın.. :1hug:

X