Hamile riski var mi

beril0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2024
7
1
20
Erkek arkadaşımla kiyafetlerimiz üzerimizdeyken sürtünme oldu ancak vajinaya bosalma ya da herhangi bi bosalma olmadi reglimin son günüydü ped de vardi ama bende korkular başladı psikolojik olarak herhangi bi yerden bi şey sızmış mıdır diye dalga geçmeden cevaplar misiniz çok takiyorum

Son düzenleme:
Kıyafet ve pede rağmen yurtaya ulaşan spremi ayakta alkışlıyorum. Einstein falan olur.

Taktik bu işte sürtünenler hep hamile çıkıyor doguruyor çatır çutur ovulasyon testleriyle ugrasicaginiza az taktik öğrenin

Dalga geçecektim normalde ama kıyamadım saflığına.
Adetinin son günü yumurtama olmayacağı için,içine bile boşalsa hamile kalman %1-%2 ihtimal.Çünkü yumurtlama adetten 14-15 gün sonra olur.Ayrıca yaşın kaç senin ya ? Sürtünmeden hamile mi kalınır

Son zamanlarda bu sürtünme çok gündem olmaya başladı kendimi zor tutuyorum gerçekten… Cinsel eğitim şart ülkede. İçinize boşalmadıkça olmazsınız, kıyafetten falan sızmaz

Barınağa boşalma?
Repliğini son günü?

Neyse, hayır hamile değilsiniz

Kafaya takınca çok zor oluyor gerçekten düşünceleri atamıyorum kafamdan

Eğer öyle hamile kalınsaydı umumi tuvaletlerde falan herkes çat diye hamile kalırdı. Giyinikseniz nasıl hamile kalabilirsiniz ki? Sperm yahu bu bordo bereli asker değil nasıl endişelenebiliyorsunuz aklım almıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…