Hamile öncesi belirtiler

Miyuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2015
39
34
36
merhaba kızlar ben geçen ayın 15 inden adet oldum normalde 3 er gün erkenden devam eder adetim bu ay 7 sinde başlayan karın ağrımla başladı aslında yolculuk ben adet öncesi ya bir gün önce ya da o günde ağrı çekerim arkadasından olurdum bu sefer günler önce başlayan aynı adet sancısı gibi bir karın ağrısı ve bel sırt ağrısı ve adet gecikmesi kadar önemli olan uyku isteği akşam 9 olmadan uyuyordum bunları her ne kadar acaba olabilir mi diyerek takip ediyordum ama üşütmüşümdür yorulmuşumdur hatta çocuk isteğinden dolayı kesinlikle psikolojiktir dedim ama içim içimi de yemedi değil gittim test aldım 6 gün erken gebelik testinden aldım ama çıkmadı tam da adet olmama 6 gün varken eee dedim dandikmiş hani çıkardı..neyse adete 3 gün kala yine kurtlandım gittim bu sefer ucuz olandan aldım yine koca bir negatif hep adet olacakmışım hissi yani ayın 9 unda bu ikinci evladım olcak nasip kısmetse ilkinde adet gününden 2 gün önce öğrenmiştim bunda da onu bekledim bu yüzden acelem merakım en son 1 gün kala gecesi rüyamda gördüm hamile olduğumu evde yedek test vardı hemen ilk idrarı değerlendirmek istedim ve Allah'ıma şükür gördüm ikinci testi silikte olsa kesinleştirmek için adet geçmesini beklicem ve kan testi Allahım isteyen arzulayan herkese versin tattırsın hayırlısı ile kimin çocuk özlemi varsa nasip etsin kurban olduğum Rabbim hepiniz için bol bol dua edicem yaz zamanda size de nasip olsun Allah gönlünüze göre versin inşaAllah

Amin bolca çokça amin banada dua canım

merhabalar benim adetimin gelmesine şuan için bir gün var ama 5-6 gündür göğüs ucu sızlaması var ve ağrıyor. karnımda da bıçak saplanması gibi ağrı oldu ve kramp giriyor ara ara.. ilk etapta sol alt karın sonra sağ alt karında hissettim bu ağrıları . şimdide çok aşırı halsizlik mide bulantısı ve bel karın kasık ağrım var. ve iki kere lavobaya gittiğimde çok açık pembe lekem geldi hamile olabilir miyim?korunmuyoruz ve gebelik istiyoruz nolur cevappp

Şu an yaşadıklarımda bire bir.. tarihler bile aynı.

Bekliyorum bende. Beklemek çok heyecanlıymış

Tebrik ederim çok. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…