hamile olmanın yolları........

azraab

Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2012
2
0
merhaba arkadaslar ben bi yıllık evliyim bebek sahıbı olmak istiyrm ama illa yumurtlama gününü mü tutturmak lazım..

canım tabiki illa yumurtlama dönemi olması gerekmio veren Rabb im korunurken bile verio ama .. yumurtlama gününde olması daha çok bu olayın yüzdesini arttırıo kendini çok dinleme bu konuda inş tez zamanda sağlıklı bi hamileliğin olur tüm isteyenlerin ve benimde dahil

kafana gebeliği takarak bi ilişki yaşarsan zaten sebebin stres olur akışını bırak... doktorların tavsiyesi zaten 2 günde bir ilişki en sağlıklısı buymuş.inşallah. hayırlısıyla bir an önce kavuşursun meleğine. bu arada sunuda söliym aklında bulunsun 28 günde bir adet görenin 14 yumurtalması olur yani 12. 14.16.18 günler birlikte olman şansını yükseltir.

ben herşeyi denedım 2 gunde bır ılıskı yumurtlama gunlerı hersey olmayınca olmuyor Allah ne zaman ızın verırse o zaman ...

ben herşeyi denedım 2 gunde bır ılıskı yumurtlama gunlerı hersey olmayınca olmuyor Allah ne zaman ızın verırse o zaman ...

bende istiyorum ama olmuyo (( adette olmadım şu beynimi boşaltamıyorum yaaa bi türlü kendimi hamile gibi hissdiyorum ama bebek malesef yok (bunun bir formülü yok mu ?

-Öncelikle kafana kesinlikle hamilelikle ilgili bişey takmamak
-Her ay adetim olacak mı olmayacak mı stresine girmemek,akışına bırakmak
-kesinlikle ve kesinlikle yumurtlama günlerinde ilişkiye girmek...

Ben kendime 1 sene vermiştim ve kafaya hiç takmadım korunmayı bıraktığım 2.ay hamileydim.
Hesapladık ve tam yumurtlama gününde tutmuş.
En yakın zamanda darısı başına olsun canım...Sakın stres yapma

bende istiyorum ama olmuyo (( adette olmadım şu beynimi boşaltamıyorum yaaa bi türlü kendimi hamile gibi hissdiyorum ama bebek malesef yok (bunun bir formülü yok mu ?

işte tek formul arkadasın dedıgı gıbı kendını serbest bırakmak dusunmemek... ama benm gıbı bı ınsanda nerdee....

Tek iliski ile ve de korundugu halde gebe kalan bircok kisi var.Rabbim verecekse verecegi zamani bilir yeterki sen kendini elinden geldigince rahat olmaya calis.Birde adetin bittikten sonra günasiri iliski olursa yavruna bir adim daha yaklasirsin,en azindan yumurtlama günlerini kacirmamis olursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…