Hamile olmadığıma emin olabilir miyim? (Acil)

Dexterella

Minik Böceğim...
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2009
3.349
6
Merhaba, ben 25 yaşımdayım,3 aylık evliyim.Şimdilik bebek düşünmüyorum.Korunmak için prezervatif kullanıyoruz.Eşim doğum kontrol haplarının yan etkilerinden korktuğu için içmemi istemiyo.Şimdi sormak istediğim bir şey var.Benim son adetimin bitim günü 19 nisan, 25 nisanda eşimle birlikte olduk ama prezervatif kullanmadı ,geri çekme yöntemini kullandı.İçime boşalmadı kesinlikle.En son 9 nisanda tekrar birlikte olduk aynı yöntemle.Ama bu defa eşim meni gelmeden 5-6 dk önce prezervatif taktı.Yani içime boşalmadı yine.Ama zevk suyu gelmiştir herhalde.Ben 22 günde bir regl oluyodum.Şu an hala olmadım.Dün hamilelik testi aldım ve sabah yaptım.Negatif ( tek çizgi) çıktı.Ama hala hastalanmadım.Çok çok stres yaptım hamile kalırım korkusuyla.O yüzden gecikmiş olabilir mi?Çünkü testte negatif çıktı.Güvenmeli miyim bu teste?Yeni evli olduğum için şimdilik bebeğim olmasını istemiyorum.Cevap verirseniz sevinirim.Teşekkürler şimdiden.

canım bende esımle prezervatif den cok gerı cekme yontemı ıle korundum cocuk ısteyene kadar da sorun olmadı zevk suyu ıle hamıle kalınabılır dıyorlar ama ne bende nede o yontemle korunan arkadaslarımda hamılelık olmadı bence sen kan tahlılı yaptır yuzde yuz cıkıyor kımı ıdrar testlerı gostermeyebılıyor arkadasımda ıdrarda negatıf cıkıyordu ama hamıleydı korkutmak da ıstemem ama kan testı yaptır bence hem belkıde stsresden de olabılır.

:)) bende belırtı goguslerde hassasıyet olmustu acayıp hemde madem belırtıler yok bekle bakalım 1 hafta daha baktın yıne olmuyorsun kan testı yaptır ama gercekten stresden de oluyor bende de 1 ay regl olmadım tabı bekardım korkum yoktu

:)) bende belırtı goguslerde hassasıyet olmustu acayıp hemde madem belırtıler yok bekle bakalım 1 hafta daha baktın yıne olmuyorsun kan testı yaptır ama gercekten stresden de oluyor bende de 1 ay regl olmadım tabı bekardım korkum yoktu

canım zevk suyunda sperm bulunur.yani meni kadar tehlikelidir,kondom ile korunacaksan en baştan beri takmalısınız,yani birleşme olmadan hemen önce,kan tahlilinde b HCG baktır.1günlük bile olsa çıkar sonuçta,içinde rahat eder

bilmiyorumda hamile kalmak okadar kolay bi zanaat degil yaww yada biz beceremedik bu işi 1 sene bence stres yaptıgın için gecikdi birde mevsim degişikliği de olabilir eger idrar testinde negatif çıktıgı halde hala aklında soru işareti varsa kan testi kesin çözüm.

canım bende sadece adet belirtileri vardı bende 3 aylık evliydim test yaptım hemde defalarca he negatifti tabi insan merak ediyor hem gebelik yok hem adet yok tabi bende doktora gittim herhelde kist diye ama hamileymişim.ne diyeyim Allah hakkınızda hayırlısı neyse onu versin biz şimdi kızımızı bekliyoruz.canım bence en kısa zamanda doktora git ve bir kan testi yaptır

Hamile kalmaktan madem bu kadaaar çoook korkuyorsanız, neden garantili bir korunma yoluna gitmiyorsunuz..???

Geri bilmem ne olayı, hiçbir zaman korunma yöntemi değildir..

Bu sefer işler istediğin gibi gitmiş ve hamile kalmamış olabilirsin ama bu şekilde her zaman hamile kalabilirsin ona göre , demedi deme canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…