Hamile olma şansım var mı

Pembe minikler

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2024
136
18
26
Kizlar Ben Geçen ayın 8 inde adet gördüm 14 de bitti ve ilişki yaşadık 1 hafta boyunca ama geçen ay adet başlangıcından bu yana bugün adet döngüm 40 gün oldu ve gecikme yaşadım adet takvimine göre 11 gün gecikmem var
Ama idrar testi negatif sonuç veriyor sizce geç döllenme olasılığı varmıdır Ve Ya Gecikmede İdrar da çıkmayıp kanda çıkan var mı
Ben ilk hamileliğimi İdrar da öğrendim

Geç döllenme de olsa ilişki üzerinden 2 hafta geçince testte belli olurdu hamile değilsin demek ki
Gebelik testi yoktu elimde ovulasyon testi var di az önce yaptım saniyede T Çizgisi Kopkoyu oldu

Eklentiler

• 20240816_165756.jpg
    20240816_165756.jpg
    129,8 KB · Görüntüleme: 51
Gebelik testi yoktu elimde ovulasyon testi var di az önce yaptım saniyede T Çizgisi Kopkoyu oldu
Merhabalar bende döngünün kırkıncı günündeyim normalde döngüm maximun 32 gün sürerdi karnım adet olcak gibi değilde değişik ağrıyo batıyo sızlıyo ama idrar testlerinde negatif çıkıyo, normalde adet olacağımı hissederdim ama sanki hiç adet olmayacakmışım gibii inşallah ikimizdede gebelik vardır senin belirtilerin neler

Merhabalar bende döngünün kırkıncı günündeyim normalde döngüm maximun 32 gün sürerdi karnım adet olcak gibi değilde değişik ağrıyo batıyo sızlıyo ama idrar testlerinde negatif çıkıyo, normalde adet olacağımı hissederdim ama sanki hiç adet olmayacakmışım gibii inşallah ikimizdede gebelik vardır senin belirtilerin neler

Merhaba canm bnm de aynı şekilde sancıyor ama adet mi hamilelik mi bilemedim
Midem bulanıyor
Bügun elimde gebelik testim yoktu ovulasyon testim vardi anında t çizgisi kopkoyu oldu
Ve 1 saat sonra gene yaptim aynisi çıktı

Merhaba canm bnm de aynı şekilde sancıyor ama adet mi hamilelik mi bilemedim
Midem bulanıyor
Bügun elimde gebelik testim yoktu ovulasyon testim vardi anında t çizgisi kopkoyu oldu
Ve 1 saat sonra gene yaptim aynisi çıktı
Ovulasyon testiyle hiç denemedim o yüzden bilemiyorum ama en kesin kan testidir diye düşünüyorum hakkımızda hayırlısı olır inşallah yarın sabah kadın doğuma randevu aldım inşallah olumlu sonuçlar alırım

X