Hamile olma riski nedir? Yardımcı olur musunuz.

Thia

Kaderle bağlı iki alyans.
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
415
0
Merhabalar,

Ekim 20sinde regl olmus ve Kasımın 6sında tekrar regl olmus ve regl döneminde eşi ile cinsel ilişkiye girmiş ve şu dönemde yumurtalıklarında ağrı hissi olan birinin gebe kalma olasılığı var mıdır sizce?

Parmak testi uygulamıs fakat rahime dokunamamış..

slm
bnde ekimde 20 de regel oldum hep düzenliydi bu ay böle oldu regel 3 gun surdu normalde 5 gun
sürüyor suan benim sol yumurtaligimda hafif bir agri var:S
Hamilelik konusunda hic bir bilgim yok arkadaslar bana yardimci olursaniz cok sevinirimm

Merhabalar,

Ekim 20sinde regl olmus ve Kasımın 6sında tekrar regl olmus ve regl döneminde eşi ile cinsel ilişkiye girmiş ve şu dönemde yumurtalıklarında ağrı hissi olan birinin gebe kalma olasılığı var mıdır sizce?

Parmak testi uygulamıs fakat rahime dokunamamış..

canim adet düzensizligi illa her kadinda olur
ve adet icinde esinle iliskiye girsen bile hamile kalma olasiligi milyonda 1 yani
ve agrilarda adet döneminde iliskiye girdildigi icin olabilir diye düsünyorum ben

slm
bnde ekimde 20 de regel oldum hep düzenliydi bu ay böle oldu regel 3 gun surdu normalde 5 gun
sürüyor suan benim sol yumurtaligimda hafif bir agri var:S
Hamilelik konusunda hic bir bilgim yok arkadaslar bana yardimci olursaniz cok sevinirimm

canim benim bildigim kadariyla gec döllenme olunca ve adet zamani geline normalindan degisik olurmus ne bilim az akarmis veya rengi degisik yada kisa sürebilir vs. bende bel agrisi ve kasik agrisi vardi kasik agrim siddetli olmaya basladiginda hemen doktora gittim ve hamile oldugumu ögrendimm ama agrilarim sürüyodu ve 1 hafta sonra düsük yaptim malesef:KK43::KK43: o yüzden sen bence doktora git canim en iyisi insallsh kötü biseyin yoktur

X