Aile Planlaması Hamile olma olasılığım var mı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

necrospiritus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2011
7
0
regl düzensizliği yüzünden doktorum 6ay kullanmamı söylemişti yazz 24+4 ü ve dün sonuncu beyaz hapı içtim normal de 2.beyaz dan sonra regl oluyordum fakat hala olabilmiş değilim belirti de yok. Kafama takılan şey ise cuma cumartesi ve pazar günü 4. Beyaz hapı içmeden önce erkek arkadaşım ile birlikteydim ve 3 gün boyunca birlikte olduk. Çok endişeliyim şimdi ilaç da bitti ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce hamile olma olasılığım var mi? Doktorum 6ay kullan demişti 7.ye geçmelimiyim ne yapmalıyim :KK43:

regl düzensizliği yüzünden doktorum 6ay kullanmamı söylemişti yazz 24+4 ü ve dün sonuncu beyaz hapı içtim normal de 2.beyaz dan sonra regl oluyordum fakat hala olabilmiş değilim belirti de yok. Kafama takılan şey ise cuma cumartesi ve pazar günü 4. Beyaz hapı içmeden önce erkek arkadaşım ile birlikteydim ve 3 gün boyunca birlikte olduk. Çok endişeliyim şimdi ilaç da bitti ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce hamile olma olasılığım var mi? Doktorum 6ay kullan demişti 7.ye geçmelimiyim ne yapmalıyim :KK43:

bence devam etmelisin ilacı kullanmaya. şimdi bırakırsan asıl o zaman hamile kalma ihtimalin olucak.bildiğim kadarıyla ilacı bırakmak için ilaç bitmeden bir hafta boyunca ilişkiye girmemiş olman gerekli.kimse de cevap vermemiş konuna nöbetçi eczane bulabilirsen ben devam et derim.

pedimde kahverengilikler var ama bu regl öncesi belirti de olabiliyor bazen akıntı da. Ve canım deli gibi çikolata istiyor :/

X