Hamile olma meselesini takma

dilaraakca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2024
62
7
31
Evet kızlar merhaba benim hikayem geçen sene başladı . Tam 1 yıl oldu evleneli eşimle 9 yıldır tanışıyoruz ve hep hayalimiz olan aileyi kurmak istedik. İlk başlarda çok üstüne düşmedim ikimizede sürpriz olsun istiyordum ama zamanda geçiyordu 6 ay sonra doktora gittim doktor biraz daha düzenli ilişki dedi . Bu arada pcos var sağ tarafta küçük çikolata kistide mevcut. 4 ay sonra femare + ovitrelle oldum çok umutluydum ama olmadı yıkıldım belki 2-3 gün kendimi kapattım sonra neyse 2.yi deneyim dedik oda olmadı ve artık hiç olmayacak mı acaba diye düşünüyordum bu düşüncelerle artık kendimi yıpratmış oldum ve 3. İğneyi yaptım dün artık takmadığını umutlanmadığımı farkettim belki buda olmayacak bilemiyorum ama diğerleri kadar üzmeyecek . Sanırım böyle böyle takmayayı öğreniyor insan

İnanın zamanla takmamayı öğrenmiyorsunuz sadece negatif görmeye alışıyorsunuz. Eğer çok çocuk sevginiz varsa bence daha çok tıbbi destek alabilirsiniz tüp bebek gibi mesela. Bizim de 3 yıl oldu ama ben alışmadım takıntılarım geçmedi yani zaman hiç iyi gelmedi

X