Hamile olma ihtimalim var mı

user17371827

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2024
6
0
24
5 ağustosta erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ama ne içime girdi ne de boşalma sıvısı vajinama bulaştı sadece parmaklama oldu ondan sonra 2 defa üstüne adet gördüm ama bağırsaklarım gurulduyolar 5 ağustostan önce de gurulduyodu yani toplam 2 3 aydır bağırsaklarım gurulduyor son 1 2 haftadır belim ağrıyo adet olmama 9 gün kaldı bi çok kez test yaptırdım bu zamana kadar hepsi idrar testiydi negatif çıktı ama bağırsaklarım hala gurulduyor bu da beni korkutuyo sizce hamile olma ihtimalim var mıdır ya da neden bağırsaklarım gurulduyor olabilir

İçinize boşalmadan hamile kalmanız imkansız Bağırsaklarınızın niye guruldadığını da en iyi doktor bilebilir. Aylardır bu sıkıntı varsa ihmal etmeyin

İçinize boşalmadan hamile kalmanız imkansız Bağırsaklarınızın niye guruldadığını da en iyi doktor bilebilir. Aylardır bu sıkıntı varsa ihmal etmeyin
Zevk suyundan dolayı korkularım vardı bide bu guruldamalar falan beni çok tedirgin ediyor doktora gitmeye de korkuyorum ters bi tepki alabilirim diye napıcağımı şaşırdım

Parmaklanarak hamile mi kalınır yavrucum..
Eğer bu kadar korkuyosan, hiç girmeseydin bu toplara ? Hadi girmeyi tercih ettin, korunsaydın

Peki bağırsakla gebelik arasındaki bağlantı nedir? Merakımdan soruyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…