hamile olanlar kasıklarım çok ağırıyor bütün kemiklerim sızlıyor acaba hamilemiyim :(

adetten önce öğrenen oldumu ?

• adet gününden sonra

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1
  • Anket Kapalı .

yavrisko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
73
0
arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım .ben geçen ay 17 sinde ilişkiye girdik 18 de adet oldum ama her zamanki gibi değildi çok ağırlı ve çok açık renkli idi adet bitti yine ilişkiye girdik 2-3 gün sonra kahve rengi lekelenmeler oldu 1 kaç gün sürdü günde bir kere leke oluyordu .bu son haftalar kasıklarımım çok ağırıyor sürekli wc gidiyorum çok az yapabiliyorum çok halsizim çalışıyorum eve gidr gitmez yatıyorum uykudan gözümü alamıyorum sol kasığımda batmalar ve sol bacağım çok ağrıyor ve deli gibi üşüyorum ellerim ayaklarım buz gibi 1 hafta önce test yaptım biliyorum doğru sonuç vermez ama bir şey çıkmadı ertesi gün baktım çok haifi bir çizgi belirdi midemde acayip bir yanma var özellkile geceleri uykudan uyandırıyor kafam çok karışık tarihlere bakarsak olmaması lazım hatta imkansız ama anlamış değilim eşim şehir dışı çalıştığı için o tarihden sonra beraber olmadık .kafam çok karışıkk yardım edinnnnnnnn ((((((((

Bu sitede okuyup öğrendiğim şeylerden sonra hiç bir şey için olmaz diyemiyorum.herkesin bünyesi farklı olduğu için aynı şeylere farklı farklı tepkiler veriyor.bence sen az daha sabret.biliyorum sabredemiyor insan çünkü ben de aynı durumdayım :) ama dediğim gibi adet günün bir gelsin sonra zaten her şey belli olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…