hamile olan ve hamilelik geçirmiş bayanlar bakarmısınız???

eylxuxl79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2008
235
2
merhaba hanımlar ben henüz yeni hamile olduğumu öğrendim beta hcg 202.50 çıktı ama ben adetim 1 gün geçmesiyle yaptım ve ikinci çizgim çok açık pempeydi durdukça biraz koyulaşmış dayanamayıp ertesi gün hemen kan testi yaptırdık işte sonuç yukarıda yazdığım doktorum çok yeni bir hamilelik keseciği şuan göremem 1 hafta 10 gün sonra gel dedi sizce kesecik görünür değil mi? dış gebe falan değilim dir değil mi? birde hamileyken akıntı olur mu? daha öncede konu açarak sormuştum çok şey sordum fakat kabızlıkla başım dertte su çok içiyorum ilaçta verdi dr ama doğal yollarla kabızlıktan sizce nasıl kurtulabilirim ilginize şimdiden teşekkürler arkadaşlar...

slm. sanirim incir yemek kabizliga iyi gidiyormus ama emin degilim. ben kan testi yaptirdigimda 6.gun gecikmem vardi ve beta hcg 5773 cikmisti. 5haftalliktim. ve bir hafta sonra yani 6+4 haftalikken doktora gittigimde hem keseyi hem bebegimi hemde kalp atislarini gormustuk Allaha sukurler olsun. ama bazilarda daha gec gorunebiliyor. kotu dusunme insaallah dis gebelik falan degildir. hep iyi dusun. akintilarda hamilelikte oluyormus. bende yasadim ama fazla degil.

cleocum nasıl muayene etti seni vajinal ultrasonla mı? ben ondan korkuyorum bazıları alttan bakarken keseciği oynatabiliyorlar diyor ama ben üstten bakılması taraftarıyım 6 haftalıkken kalp atışını görmen mükemmel bazen bu 7-8nci haftalarda olabiliyormuş. Allah hayırlı doğum versin bebeğini sağlıcakla al kucağına...

amin cok tesekkur ederim. Allah sanada saglikli bir bebek nasip etsin. bende vajinal muaneden korkarak gitmistim doktora ama doktor hemen ultrasona aldi beni. cok sevindim. hele hele bebegimin kalp atislarinida gorunce daha cok sevindim. insaallah sende bukadar cabuk gorursun bebegini=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…