hamile olabılırmıyım?

asel43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2011
206
0
mrhabalar ayın9da regl olması gerekıyrdu ama olmadım...ama gectıgımız hafta 5gun ıl dısındaydım hava degısıklıgınden gecıkme olabılırmı yoksa hamilemiyim...ıcımdeki ses hep hamile olmamı soyluyor ama...sanki göguslerım acıyr bırde ıl dısındayken regl olmama yakın göguslerımcok şişti :) bana yardıncı olacak varmııı?

benım hamılelık belırtılerımden bırı de goguslerım şiş olmasıydı allah gonlunuze gore verır ınş.

Cok şişte degıl cokta agrı yok bılmyrumyaa allak bullak aklım..inşalllah hamileyimdir 3yıl evlıyız bebek istyruz artık...hava dgısıklıgınden gec gelmıs olabır dıe dusunuyorum amaa umarım oyle degıldırr...

bende bu ay 8 gün geciktim çok ümitlendim ama regl oldum tüm belirtiler var gibiydi ya da bana öle gelmiş...
inş sen hamilesindir:) Rabbim isteyen herkese versin inş:)

canım o beklentiyi ben de her ay çekiyorum bi kere 2 gün geçince test yaptım çıkmadı ben yine de hamileyimdir diye düşündüm allah inşallah sana nasip eder

allah gönlüne göre versin umarım istediğin olur.bende aynı beklenti içindeyim.10 unda regl olmam gerekiyordu olmadım test aldım bakalım sabah uygulayacagım ama her ay aynı şeyleri yaşıyr olmakdan da yoruldum.

inşalllah gönlümüze göre versin yarın bende test yapmayı dusunuyrum inşalllah hamileyizdir cnmmmm...hbr beklıyrummm......

umaırm hamilesindir cnm..
ben artık herşeyi hamilelik belirtisi giib algılar oldum.. mesela grip oldum acaba hamileyimde bünyem hassas mı oldu diye yorumladım..ayagım kaşınsa acaba hamilemiyim dedim..bu forumda okumuştum bilye giib karında bastırınca ele bi şişlik geliyormuşş bende baktım sanki elime öyle bşy geldii yada ben öyle bşy bulmak için çabaladım kendimi öyle düşündürdüm. nebilimmmmm aslındaaa sallamıycan nezamna olursa olsun diycemde.. lazere gidiyorum bide saçlarımda çok beyaz var her ay boyuyorum.. ee öyle olunca sürekli hamilemiyim deilmiyim diye habire test alıyorum..artık öyle bşyki evdeki test negatif çıkıyor ya diyorum güvenilir deil belki yalnış söylüyordur diyip paronoyak oluyorum.. nebilimmmm bu sıra tırlattım kafayı:84:

meraba arkadaslar bacak agrısı ve gogus ucu belırgn olması belrti olabılrmı?

bende gögüs ucu acısı var ama cok degl....sankı hasta olacakmıs gıbıde duruyrum anlayamadım yaaa ufff kadın olmak cok zor degılmı ?

inşalllah gönlümüze göre versin yarın bende test yapmayı dusunuyrum inşalllah hamileyizdir cnmmmm...hbr beklıyrummm......

iki gün üst üste test yaptım ama ikisine negatif maalesef.adetim 4 gün geçikti sol kasığımda ve belimde çok ağrı var.bunları hamilelik belirtisi diye düşünmüştüm ama gene yanılmışım ((

adet oldukdan sonra birde içebilirsem soğan kürü yapmayı düşünüyorum.Sende dene istersen

ay o nasıl oluyrrr bende deniyeyimm bariii :) beraber hasta olduk galıba senınle co uzucu dmiii

bende soğan kürünü 1 defa uygulayabildim.acaba işe yaradımı bu ay dr gidip göreceğim.kistim nedeniyle kullanmıştım.küçülme olduysa devam edicem.4-5 ay uygulanabiliyormuş.faydasını gören arkadaşlarda var forumda.

ay o nasıl oluyrrr bende deniyeyimm bariii :) beraber hasta olduk galıba senınle co uzucu dmiii

ama ben hala hasta olmadım geçen ay 10 unda olmuştum ama henüz olmadım.bel ve kasık ağrım şiddetle devam ediyor ama hamilelik belirtisi değil galiba.sanki 9 aylık hamileyim gibi kendimi hareket ettiremiyorum.birkaç hastaneyi aradım haftayadan önce randevu da bulamadım.sanırım bayramda tatilde denizde üşüttüm.

adet olursam bende deneyeceğim ama içimi nasıl merak ediyorum.sen miden bılanmadan içebildin mi?

ilk bi kaç gün tadı tuhaf gelebiliyo ama sonrasında alışılıyo.bana mide bulandırıcı gelmedi.hatta bıraktıktan sonra eksikliğini bile hissettim diyebilirim.sonuçta biliyosunki faydası var zararı yok.çünkü benim kist aylarca d.k. hapı kullanmama rağmen küçülme göstermedi.kendimi baya motive etmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…