hamile olabilirmiyim

heydulum

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
23
0
1 senedir hap kullanıyorum.3 hafta önce bıraktım korunmuyorum.yumurtlama dönemim geçti.ama daha regl olmadım.bildiğim kadarıyla en az 1 kere regl olmam gerekiyomuş.Regl olmadanda hamile kalabilirmiyim.daha regl olmama 21-2 hafta var.2 gündür karnımda şişlik var ve kasıklarım ağrıyo.BİR UMUT OLABİLİRMİ SİZCE

Hayir canim daha 3 haftada hamile kalma ihtimalin cok az ben 1 bucuk nerdeyse 2 sene olacak hala olmadi normal sartlarda dogum kontrol hapi biraktiktan 7 ay ile 1 sene arasi daha korur ama sansliysan biraktigin ilk ayda kalabilirsin eger hapin cok hafif bir haptiysa.daha adetin gelmediyse yumurtlamada gerceklesmemistir ve bu durumda hamile olma sansin cok düsük ama süpheleniyosan test yapmakta yarar var derim..

çok düşük bir ihtimalde olsa hamile kalabilirsin cnm
ama değilsin sanırım

bende hapı geçen ay bıraktım dr. ilk 3 ay hapın etkisiyle hamile kalamayabilirsin dedi.ama kalabilirsin de dedi.yani bünyene bağlı.hap kullanırken hamile kalan bile var.ama çok duşunme günün geçince test yaparsın.bende 1aydır ööyle kendimi dinliyordum ama 1gün gecikmeyle dün adet oldum.sen de dinleneme kendini..olabilirsin de olamayabilirsin de..

haklısın sanırım.Zamana bırakmak en doğrusu.Anladığım kadarıyla aynı anda bıraktık hapı neredeyse.Umarım dileğimiz gerçekleşir

hap kullanıpta hamile kalan bilemi var nasıl yani fisfisfis

evet öyle arkadaşım hamile kalmıştı böyle hani haplar bitiyor 3-4 gün kulanmayıp tekrar başlıyorsun ya o araya denk gelmişti ve hamile kalmıştı
aldırmak zorunda kaldı bebği

heydulum sonucu yazmamışssın merak ettik

Daha beklemedeyim.Adet günümü bekliyorum.Çok istiyorum bir bebişim olmasını.Ama beklemekten başka çarem yok.Bu arada bir şey daha öğrendim.Hapı bırakır bırakmaz hamile kalınca ikiz olma şansı çok yüksekmiş:):):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…